MultiVersus – wyciekł pięciominutowy gameplay. Premiera bijatyki od Warner Bros. coraz bliżej?

9 kwietnia 2022,
13:22
Hubert Kalisz

Za MultiVersus odpowiedzialne jest studio Player First Games, a oficjalna zapowiedź tytułu miała miejsce w listopadzie 2021. W ostatnim czasie do sieci wyciekł dłuższy fragment rozgrywki pochodzący najprawdopodobniej z zamkniętych testów beta gry.

Grafika przedstawiająca postacie z gry MultiVersus

Już w październiku ubiegłego roku pojawiły się doniesienia o grze zatytułowanej MultiVersus, która pozwoli stoczyć walkę pomiędzy Batmanem i Gandalfem. Teraz gracze mogą nareszcie przyjrzeć lepiej się rozgrywce z nadchodzącej bijatyki. Z pewnością nie zaskakuje widoczne podobieństwo do serii Super Smash Bros, gdyż twórcy od samego początku nie kryli się z tym, że ich główną inspiracją była seria od Nintendo. Co ciekawe wspomniany materiał został opatrzony czarnymi paskami zapewne, aby uniemożliwić rozpoznanie źródła wycieku.

https://www.youtube.com/watch?v=BQThbgJsKlQ&t=2s

MultiVersus – więcej informacji dotyczących gry

Deweloperzy na stronie produkcji informują, iż w przyszłości liczba grywalnych postaci ma się powiększać, a wśród dostępnych trybów będą standardowe pojedynki 2v2, 1v1 oraz Free For All dla czterech graczy. Tytuł ma również zaoferować pełen cross play i system cross progression. Biorąc pod uwagę ilość informacji, jakimi dysponujemy oraz wyciek fragmentu rozgrywki wyglądającej na ukończoną, premiera MultiVersus może mieć miejsce, szybciej niż zakładaliśmy.