fbpx

Multiversus – nowa bijatyka od Warner Bros. pozwoli stoczyć walkę pomiędzy Batmanem i Gandalfem

28 października 2021,
00:45
Robert Pawłowski

Według doniesień z Reddita powstaje nowa bijatyka od Warner Bros. Entertaiment, która pozwoli zagrać postaciami z uniwersum tego producenta. Gra ma nazywać się Multiversus.

Gandalf będzie jedną z grywalnych postaci w nadchodzącej bijatyce od Warner Bros. Entertaiment
Na skróty
  • Powstaje nowa bijatyka od Warner Bros. Entertaiment.
  • Według plotek ma być za nią odpowiedzialne studio NetherRealm, ale Jeff Grubb twierdzi, że aktualnie studio pracuje nad Mortal Kombat.
  • Gra ma nazywać się Multiversus i ma oferować starcia drużynowe.
  • Postacie, którymi będziemy mogli zagrać, to m.in. Kudłaty (Scooby-Doo), Gandalf (Władca Pierścieni), Tom i Jerry czy Batman.

Na Reddicie pojawiły się informacje, jakoby Warner Bros. Entertaiment pracowało nad bijatyką, w której pojedynki będą toczyć postacie z filmów, jakie wypuścili. Ma być to produkcja przypominająca serię Super Mario Bros. Ultimate, oferująca drużynowe walki (choć według informatora nie jest to pewne).

Multiversus – co jeszcze wiemy?

Gra ma nazywać się Multiversus (Warner Bros. zarejestrowało taki znak towarowy) i podobno ma być free-to-play. Według doniesień będziemy mogli zagrać takimi postaciami, jak Kudłaty (Scooby-Doo), Gandalf (Władca Pierścieni), Tom i Jerry, Batman, Fred Flintstone, „Mad” Max Rockatansky i Johnny Bravo.

Początkowo wycieki mówiły o tym, że za produkcję ma być odpowiedzialne studio NetherRealm, czyli twórcy serii Mortal Kombat. Jeff Grubb na Twitterze jednak zdementował te plotki, choć to są tylko przypuszczenia niepotwierdzone żadną odpowiedzą ze strony Warner Bros. Studio ma ponoć pracować nad 12. odsłoną kultowej bijatyki.

Jeff Grubb jest autorem kanału na Youtube „Jeff Grubb’s Game Mess”, na którym publikuje filmy w tematyce okołogrowej: znajdziemy tam let’s playe, materiały, w których komentuje i rozmawia z innymi twórcami o grach, a także podcasty. Jest również redaktorem w serwisie VentureBeat. Kilka razy w Internecie publikował plotki, które później okazywały się prawdą, m.in. tę o przesunięciu premiery Mass Effect: Legendary Edition.

Mimo tych doniesień tak naprawdę niewiele wiemy o nadchodzącym tytule od Warner Bros. Entertaiment. Pozostaje nam czekać na oficjalnie informacje.