Miłość, śmierć i roboty – nowy zwiastun 3. sezonu serialu Netflixa

Nadchodzi Miłość, śmierć i roboty! Netflix udostępnił zwiastun trzeciego sezonu animowanej antologii, który przybliża widzom historie zawarte w dziewięciu nowych odcinkach.

10 maja 2022
Na skróty
  • Pojawił się oficjalny zwiastun trzeciego sezonu serialu Miłość, śmierć i roboty.
  • Premiera odbędzie się 20 maja na Netflixie.
  • Nowa część antologii będzie liczyła dziewięć odcinków.

Jeszcze w kwietniu miała miejsce zapowiedź trzeciej części antologii Miłość, śmierć i roboty, w ramach której poznaliśmy majową datę premiery i zobaczyliśmy krótki teaser. Teraz nadchodzący wielkimi krokami nowy sezon produkcji Netflixa otrzymał wreszcie oficjalny zwiastun. Czeka na nas kolejny zestaw zachwycających wizualnie krótkich metraży science fiction stworzonych za pomocą różnorodnych technik animacji – od realistycznego CGI po bardziej klasyczne style.

Miłość, śmierć i roboty – data premiery 3. sezonu i ilość odcinków

Premiera trzeciego sezonu serialu Miłość, śmierć i roboty odbędzie się w piątek 20 maja na Netflixie. Jak przypomina streamingowy gigant – to już zaraz! Nowemu zwiastunowi towarzyszyły też informacje dotyczące zaangażowanych w projekt twórców. Producentami wykonawczymi kolejnej odsłony antologii są David Fincher (Mindhunter, Mank) oraz Tim Miller (Deadpool, Terminator: Mroczne przeznaczenie). Reżyserią poszczególnych odcinków, oprócz Millera i Finchera, zajęli się też m. in. Alberto Mielgo (odpowiedzialny za Świadka z pierwszego sezonu), Patrick Osborne i Jennifer Yuh Nelson.

Nareszcie znamy też dokładną liczbę krótkich metraży, które pojawią się w ramach nowej odsłony serialu Netflixa. Trzeci sezon Miłości, śmierci i robotów będzie składał się z dziewięciu odcinków. W Niekomfortowej podróży gigantyczny skorupiak spróbuje pożreć załogę łodzi, Puls własny maszyny opowie o katastrofie na powierzchni Księżyca i psychodelicznej podróży astronautki w poszukiwaniu schronienia, zaś Pogrzebani w podziemnych korytarzach – o oddziale sił specjalnych w starciu ze starożytnym bogiem. Możemy spodziewać się też powrotu znajomych postaci i analizy strategii przetrwania ludzkości w Trzy roboty: drogi ucieczki, ataku miniaturowych zombie w Nocy mini trupów oraz krwawej bitwy grupy żołnierzy z eksperymentalnie ulepszonym niedźwiedziem w Kill team kill. Poznamy historię dwójki naukowców badających rasę insektoidów (Rój) oraz gryzoni brutalnie sprzeciwiających się eksterminacji na pewnej szkockiej farmie (Szczury Masona). Odcinek Jibaro będzie z kolei nowym spojrzeniem na baśniową syrenę, która zwabia mężczyzn za pomocą swojego głosu.

UWaga! Gorące informacje!