Netflixowy serial Miłość, śmierć i roboty powraca z 3. sezonem

Drugi sezon netflixowej antologii Miłość, śmierć i roboty wywołał w naszej redakcji długą rozmowę dotyczącą jego wad i zalet. Po dzisiejszej zapowiedzi trzeciej odsłony animowanych shortów liczymy, że wkrótce zyskamy następny temat do dyskusji.

19 kwietnia 2022

Jogurt przejmujący władzę nad światem, walki wielkich mechów, dystopijne światy, w których nie ma miejsca na starość – to wszystko, a nawet więcej zobaczyliśmy w dotychczasowych odcinkach Miłości, śmierci i robotów. Serial science fiction w produkcji Netflixa opierający się na różnej długości krótkometrażówkach potrafi zaskakiwać i dobrze wykorzystywać swoją niedługą formę. Do tej pory widzowie otrzymali 18 opowieści w sezonie pierwszym i 8 w drugim. Ile pojawi się w kolejnym – nie wiadomo – dowiedzieliśmy się za to, kiedy go obejrzymy.

Miłość, śmierć i roboty – data premiery nowego sezonu

Fani animowanej antologii science fiction nie będą musieli długo czekać na kolejne odcinki. Trzeci sezon Miłości, śmierci i robotów trafi na Netflixa 20 maja tego roku. Streamingowy gigant póki co nie podał dokładnych informacji na temat liczby odcinków, reżyserów odpowiedzialnych za poszczególne opowieści czy przykładowych fabuł, choć prawdopodobnie podzieli się szczegółami w niedalekiej przyszłości. Przy odrobinie szczęścia otrzymamy więcej historii niż w sezonie ostatnim, jednak czas pokaże.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!