fbpx

Microsoft i Gucci nawiązują współpracę. Producenci przedstawiają limitowane konsole Xbox Series X

Microsoft podjął współpracę z firmą Gucci, a owocem ich kooperacji jest limitowany zestaw z Xbox Series X. Oprócz samej konsoli, w skład pakietu wchodzą także dwa bezprzewodowe kontrolery, a to wszystko zapakowane w futerał. Całość cechuje się naprawdę bardzo ciekawym designem. Niestety cena przeraża, lecz i tak znajdą się chętni na kupno najnowszej generacji Xboxa w ekskluzywnym wydaniu.

Na skróty
  • Microsoft podjął współpracę z firmą Gucci.
  • Przygotowali oni dla nas limitowany zestaw z konsolą Xbox Series X. W skład pakietu wchodzą także dwa kontrolery i futerał.
  • Produkt ma trafić na rynek 17 listopada w cenie 10 000 dolarów (około 45 000 złotych).
  • Twórcy przygotowali tylko 100 sztuk ekskluzywnego wydania najnowszego Xboxa.

Microsoft nawiązuje współpracę ze znanym projektantem mody – firmą Gucci. Owocem ich prac jest limitowany zestaw z konsolą Xbox Series X. Mało kto spodziewał się takiego połączenia producentów – naprawdę ogromne zaskoczenie. Całość wygląda bardzo ciekawie i niestety drogo.

Wygląd limitowanej konsoli Xbox Series X
Źródło: Xbox i Gucci

Microsoft + Gucci = limitowana wersja Xboxa Series X

Kupując limitowaną odsłonę Xboxa Series X, w zestawie otrzymamy także dwa bezprzewodowe kontrolery Xbox, również w ekskluzywnym wzornictwie. Całość zapakowana jest w walizce, która również została ozdobiona charakterystycznym designem, a na jej pierwszym boku widnieje napis „Xbox”, na drugim natomiast „Good Game”.

Wygląd limitowanych kontrolerów
Źródło: Xbox i Gucci

Design sprzętu jest naprawdę ciekawy. Na całej powierzchni obudowy Xboxa Series X widnieje skrót „GG”. Ma on symbolizować zarówno zwrot Good Game, jak i również założyciela włoskiego domu mody, Guccio Gucciego. Specyfikacja konsoli pozostaje niezmienna, odróżnia ona się wyłącznie nowym wyglądem. Jak już wcześniej wspomniałem, w skład zestawu wchodzą także dwa kontrolery. Zobaczymy na nich podwójny pasek w kolorze czerwono-niebieskim, co ma być inspirowane House Web. Na dole widnieje natomiast napis „Gucci”.

Cały zestaw ma trafić na rynek już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 17 listopada. Niestety jest ograniczenie. Współpracujące ze sobą firmy przygotowały dla nas tylko 100 sztuk limitowanej wersji Xboxa Series X. Przychodzi jeszcze kolejne ograniczenie, a to jest już naprawdę ogromne. Cena… która wynosi 10 000 dolarów, co daje w przeliczeniu około 45 000 złotych. Drogo? Z pewnością i tak znajdą się chętni na kupno sprzętu w takiej kwocie. Dla entuzjastów obu marek nie powinno być ograniczeń.

Zawartość zestawu
Źródło: Xbox i Gucci