fbpx

Marvel’s Spider-Man 2 pojawi się we wrześniu. Otrzymaliśmy oficjalną datę premiery

8 czerwca 2023,
22:22
Arek Grabowski
Peter Parker stojący obok Milesa Moralesa na wysokim budynku w Marvel's Spider-Man

Podczas wydarzenia Summer Game Fest 2023 Insomniac Games zdradziło oficjalną datę premiery Marvel’s Spider-Man 2. Gra ma pojawić się 20 września według przewidywań. Twórcy podkreślili, że są dość pewni siebie, jeśli chodzi o tę datę. Marvel’s Spider-Man 2 pojawi się ekskluzywnie tylko na konsole PlayStation 5 – dopiero w przyszłości może powstać port dla PC, jak w przypadku poprzedniej części.

Podczas prezentacji dowiedzieliśmy się także, że Venom będzie istotnym elementem całej historii – nie zostanie on tylko „kombinezonem” Petera Parkera. Deweloper podkreślił także, że antagonistów będzie znacznie więcej niż tylko dwóch.

Marvel’s Spider-Man 2 szybciej, niż się spodziewaliśmy?

Już wcześniej wiedzieliśmy, że gra wyjdzie na jesień 2023 roku. 20 września to naprawdę wczesny termin, lecz twórcy są pewni siebie. Najprawdopodobniej nie pojawią się już żadne opóźnienia tego tytułu przed premierą.

Podczas prezentacji na Summer Game Fest 2023 niestety zabrakło nowych materiałów z rozgrywki czy też trailera. Twórcy pokazali jedynie kilka screenów, gdzie widać Venoma, obu Spider-Manów czy też walkę w mieście.