MADiSON – premiera i zwiastun nowego horroru

Pierwszoosobowy horror psychologiczny studia Bloodious Games, MADiSON, jest już dostępny na PC i konsole. Rynkowemu debiutowi gry towarzyszył premierowy zwiastun.

9 lipca 2022
Na skróty
  • Odbyła się premiera MADiSON.
  • Psychologiczny horror od Bloodious Games jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.
  • Debiutowi gry na rynku towarzyszył premierowy zwiastun.

Nowy pierwszoosobowy horror psychologiczny trafił właśnie do sprzedaży. Wraz z premierą MADiSON studia Bloodious Games pojawił się także zwiastun gry.

Fabuła produkcji opowie o głównym bohaterze, który budzi się z rękami całymi we krwi. Wkrótce okazuje się, że Luca został zmuszony przez demona do przeprowadzenia brutalnego rytuału, a teraz musi znieść tortury i rozwiązać czekające na niego zagadki. W swojej eksploracji bohater używa aparatu natychmiastowego – zrobione zdjęcia stanowią łącznik między rzeczywistością a zaświatami, odkrywając sekrety.

MADiSON – nowy horror psychologiczny

Twórcy obiecują, że nowy tytuł zapewnia nie tylko dużą dawkę grozy, ale także wciągającą historię, co potwierdzają pierwsze opinie graczy. Pełne, wnikliwe przejście gry zajmuje około ośmiu godzin. MADiSON powinien spodobać się przede wszystkim fanom takich tytułów jak Visage czy Layers of Fear, chociaż jest to produkcja o nieco mniejszej skali. Z gameplayem zapoznać się można dzięki materiałom udostępnionym jeszcze w zeszłym roku – na kanale IGN na YouTube pojawiło się dwadzieścia minut z rozgrywki, a także pierwsze dwanaście minut gry.

Nowy horror jest już w sprzedaży na Steamie oraz w wersjach na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

UWaga! Gorące informacje!