Lies of P pokazuje walkę z bossami na 6-minutowym gameplayu

11 września 2023,
21:28
Dorota Żak
Wróg w Lies of P

Do premiery Lies of P został tylko tydzień, a twórcy raczą nas z tej okazji wciąż to nowymi fragmentami rozgrywki. Niedawno mogliśmy przyjrzeć się bliżej jednej z lokacji w grze, a dzisiejszy materiał pokazuje najsilniejszych wrogów, w jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Gameplay skupiający się na walce z bossami trwa sześć minut i prezentuje przegląd różnorodnych przeciwników.

Znajdą się wśród nich mechaniczni wrogowie, postaci walczące na dystans za pomocą broni palnej czy bardziej organiczne stwory. Przy okazji rzucimy też okiem na arsenał broni wykorzystywany przez głównego bohatera gry. Sama rozgrywka prezentuje się niezwykle dynamicznie i wpasowuje się w mroczny klimat całego świata Lies of P. Pokazany materiał to wyłącznie sceny walki bez przerywników i komentarzy, zachęcający do samodzielnego odkrywania gry i wszystkich jej sekretów.

Lies of P zadebiutuje 19 września na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X/S. Na premierę gra trafi od razu do Game Passa. Można już stwierdzić, że wiele osób będzie nią zainteresowanych; udostępnione w czerwcu demo cieszyło się dużą popularnością i pewnie niejeden gracz sięgnie po pełną wersję. Do tego twórcy sami przekonują nas do zagrania zdradzanymi co jakiś czas informacjami, takimi jak potwierdzenie, że w grze pojawią się trzy różne zakończenia.