fbpx

Lies of P dostaje nowy zwiastun i orientacyjny termin premiery

20 lutego 2023,
17:48
Dorota Żak
Bohater Lies of P

Niedawny IGN Fan Fest 2023 oznaczał masę zapowiedzi i świeżych informacji na temat nadchodzących gier (wystarczy wymienić The Invincible, Diablo 4 czy Redfall). Wśród nich znalazł się również nowy zwiastun Lies of P, który przy okazji zdradza orientacyjny termin premiery. Produkcja studia Neowiz trafi w nasze ręce w sierpniu tego roku, choć nie podano jeszcze dokładnego dnia.

Mrok Lies of P na nowym zwiastunie

Poprzednie materiały na temat gry obejmowały m.in. gameplay przechwycony z użyciem karty graficznej AMD Radeon RX 7900 XTX, który mogliśmy obejrzeć w trakcie zeszłorocznego Gamescomu. Najnowszy zwiastun nie obejmuje co prawda zapisu rozgrywki, a zamiast tego wprowadza w klimat gry, mroczny i pełny makabry. Lies of P przeniesie nas do czasów belle époque, gdzie jako Pinokio spróbujemy stać się prawdziwym chłopcem. Nie znaczy to jednak, że wszystko odbędzie się jak w powieściowym pierwowzorze, klasyczna historia zostanie tutaj opowiedziana na nowo.

W Lies of P zagramy na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X/S. W sierpniu tytuł trafi także do Game Passa, prawdopodobnie od razu na premierę.