fbpx

Licencjonowane karty pamięci Fortnite do Nintendo Switch od Western Digital

Producent nośników danych Western Digital wykorzystując jedną ze swoich marek jaką jest SanDisk i wprowadza na rynek nowe karty pamięci. Nośniki posiadają limitowane malowanie nawiązujące do gry Fortnite, a dodatkowo w zestawie znajduje się kod na skórkę do broni. Kart dedykowane są dla użytkowników konsoli Nintendo Switch.

Na skróty
  • Western Digital nawiązuje współpracę z Epic Games i Nintendo.
  • Wynikiem tego jest dedykowana dla konsoli Switch – karta pamięci licencjonowana grą Fortnie.
  • Nowy nośnik zapewni dużo miejsca i stabilną pracę.
  • W zestawie znajduje się kod na skórkę do gry.
  • Zakup dostępny jest w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

Western Digital, producent m.in. wysokiej jakości nośników danych, nawiązał współpracę z Epic Games oraz Nintendo. Wynikiem tego są dedykowane dla konsoli Switch karty pamięci licencjonowane grą Fortnite. Nowe moduły pamięci zapewnią mnóstwo miejsca na zainstalowanie ulubionych produkcji, a także stabilne prędkości odczytu i zapisu.

Prezentacja karty pamięci 256 GB microSDXC Sandisk licencjonowana grą Fortnite
Źródło: Western Digital

Dwa warianty graficzne i pojemnościowe

Nowe karty pamięci występują w dwóch wersjach graficznych i niestety, ale każda z nich oferuje inną pojemność. Oznacza to, że w praktyce nie można wybrać konkretnego malowania w większej lub mniejszej konfiguracji. Pojemność i design są uzależnione od siebie. Czarny model inspirowany epickim skinem Skull Trooper posiada 128 GB, zaś różowy z motywem legendarnej skórki Cuddle Team Leader to aż 256 GB miejsca na gry.

Prezentacja karty pamięci 128 GB microSDXC Sandisk licencjonowana grą Fortnite
Źródło: Western Digital

Western Digital, a konkretniej SanDisk – marka należąca do giganta z USA – zdaje sobie sprawę, że limitowany design i duża pojemność nie są w stanie przyciągnąć wszystkich zagorzałych fanów Fortnite. W tym pomóc ma dodawany do każdego zakupionego modułu kod, który zawiera skórkę broni Angular Flow wartą 500 V-Dolców.

Limitowane karty microSDXC od SanDisk w motywach Fortnite są już dostępne do zakupu. Cena za mniejszy wariant to 26,99 $, większy wyceniony został na 49,99 $. Zamówienia można składać w oficjalnym sklepie Western Digital.