Lenovo Legion Go jest już dostępny w przedsprzedaży. Znamy oficjalne ceny sprzętu

4 października 2023,
14:10
Arek Grabowski
Lenovo Legion Go na ciemnym tle

Już prawie 2 miesiące temu poznaliśmy specyfikację Lenovo Legion Go. Teraz oficjalnie można zamawiać sprzęt w przedsprzedaży. Lenovo Legion Go oferuje 8,8-calowy ekran QHD PureSight o rozdzielczości 2K, procesor Ryzen Z1 Extreme i 16 GB pamięci RAM LPDDRX. Sprzęt działa na Windowsie 11 podobnie jak Asus ROG Ally, którego recenzowaliśmy.

Hadheld można zamówić przez oficjalną stronę Lenovo, lecz na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce również jest dostępna przedsprzedaż. Można skorzystać na przykład z oferty sklepu X-kom.

Ile kosztuje Lenovo Legion Go i kiedy ma premierę?

Na oficjalnej stronie producenta za model z 512 GB pamięci trzeba zapłacić 699,99 dolara, a za 1 TB – 749,99 dolara. W Polsce dostępne są zamówienia od 3800 zł za niższą wersję. Najpewniej droższa opcja to koszt ponad 4000 zł. Konsola będzie więc kosztować więcej niż Asus ROG Ally, Steam Deck czy też Nintendo Switch.

Lenovo Legion Go ukaże się 14 listopada tego roku. Warto zauważyć, że liczba konsol dostępnych w przedsprzedaży jest ograniczona. Warto się spieszyć, jeżeli chcesz kupić sprzęt.