Kup abonament PS Plus przed podwyżkami Sony. Ten poradnik to ostatnia szansa na zakup w niskiej cenie

Baner promujący poradnik dot. zakupu PlayStation Plus

Sony niespodziewanie ogłosiło znaczne podwyżki cen rocznych abonamentów PlayStation Plus w każdym z trzech dostępnych wariantów: Essential, Extra oraz Premium. Oznacza to, że każde odnowienie, przedłużenie lub jakakolwiek zmiana subskrypcji będzie wiązała się ze znacznie wyższą opłatą już od 6 września.

Na szczęście mamy jeszcze kilka dni, by oszczędzić, wykupując abonament PS Plus znacznie taniej. Wszystko to dzięki specjalnej promocji na doładowania portfela PlayStation Store, która trwa obecnie w sklepie Instant Gaming, czyli czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie.

Wystarczy wykupić tyle doładowań portfela, ile potrzebujemy, a następnie w oficjalnym sklepie PlayStation Store dokonać zakupu rocznej subskrypcji PS Plus w dowolnym wariancie (Essential, Extra lub Premium). Z promocji może skorzystać każdy – zarówno jeśli mamy już na koncie aktywny abonament i chcemy go przedłużyć, a także jeśli w chwili obecnej w ogóle nie subskrybujemy PS Plus. To ostatnia szansa na taką oszczędność przed ogromnymi podwyżkami Sony.

Kup doładowania PS Store w świetnych cenach

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Doładowania funduszy do portfela PS Store oczywiście mogą być realizowane zarówno na PlayStation 5, jak i PlayStation 4. Bez problemu można również kupować kilka doładowań i realizować je wszystkie na swoim koncie, by uzbierać większą sumę. Co ważne – kupując w Instant Gaming nie dopłacamy absolutnie żadnych prowizji, dzięki czemu powyższa oferta jest jeszcze bardziej korzystna.

Wszystkim graczom radzimy się spieszyć, ponieważ pula dostępnych doładowań w promocyjnych cenach jest ograniczona, a zainteresowanie przy takich okazjach jest gigantyczne.

O jakich podwyżkach cen mowa?

Mimo że raczej nikt nie spodziewał się tak drastycznych zmian, Sony dnia 30 sierpnia wydało komunikat, w którym ogłoszono, że już od 6 września wszystkie rodzaje subskrypcji PlayStation Plus znacznie podrożeją. Ponadto niestety podwyżki są naprawdę ogromne – wersja Premium abonamentu zdrożeje aż o 40 dolarów (ok. 165 zł).

Poniżej przedstawiamy dokładne zmiany w cenach każdego z wariantów subskrypcji Sony:

  • PlayStation Plus Essential: drożej aż o 20$. Było 59,99$; będzie 79,99$.
  • PlayStation Plus Extra: drożej aż o 35$. Było 99,99$; będzie 134,99$.
  • PlayStation Plus Premium: drożej aż o 40$. Było 119,99$; będzie 159,99$.

Zmiany cen oczywiście dotyczą również Polski, a dokładny przelicznik poznamy dopiero po wprowadzeniu podwyżek. Oznacza to, że zostało nam zaledwie kilka dni, by wykupić subskrypcję po starych cenach, korzystając ze specjalnej promocji na doładowania portfela PS Store, która jest aktywna w sklepie Instant Gaming.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!