fbpx

KRUX wprowadza na rynek bezprzewodową mysz o nazwie KX0-4400

KRUX KX0-4400 to bezprzewodowa symetryczna myszka biurowa wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 1600 DPI oraz przełączniki Huano Green Lagoon. Zasięg pracy wynosi do 10 metrów, czas działania na baterii to natomiast 10 miesięcy. Gryzoń trafi do sprzedaży w atrakcyjnej cenie.

Firma KRUX podała oficjalne informacje o premierze swojego najnowszego produktu. Jest to mysz bezprzewodowa o nazwie KX0-4400. Producenci stworzyli ją z myślą o zastosowaniu w biurze. Model KX0-4400 trafi do sprzedaży w cenie 30 zł.

Bezprzewodowy biurowy gryzoń - wygląd KRUX KX0-4400
Źródło: KRUX

KRUX KX0-4400 – bezprzewodowa mysz do biura

Mysz KXO-4400 przypadnie do gustu zarówno praworęcznym, jak i leworęcznym osobom. Zastosowanie symetrycznego profilu korpusu myszy pozwala wygodnie korzystać z niej osobom z różnymi preferencjami co do kształtu myszki. Mały rozmiar spodoba się szczególnie tym o małych dłoniach bądź osobom, które preferują minimalistyczne stanowiska pracy. Myszka KXO-4400 w swojej bazowej wersji waży zaledwie 46 gramów.

Przód urządzenia
Źródło: KRUX

Myszka KRUX ma zapewniać wysoką precyzję swojego działania dzięki sensorowi o rozdzielczości na poziomie 1600 DPI. Pod głównymi przyciskami KXO-4400 kryją się przełączniki Huano Green Lagoon o minimalnej deklarowanej żywotności na poziomie 5 milionów wciśnięć każdy. Przełączniki te charakteryzują się wyraźnym punktem aktywacji, który to zapobiega niechcianym przypadkowym wciśnięciom.

Spód myszy od firmy KRUX z nano-odbiornikiem
Źródło: KRUX

W tylnej części korpusu myszki KXO-4400 znajduje się bezprzewodowy nanoodbiornik wyposażony w złącze USB typu A. Zasięg skutecznego działania gryzonia to do 10 metrów od odbiornika. Do zasilania niezbędne są dwie baterie AAA, a te nie są dołączone do zestawu. Czas pracy na jednym zestawie akumulatorów ma wynosić około 10 miesięcy.