KRUX Generator – nowe zasilacze o mocy od 650 W do 850 W

KRUX Generator to zasilacz ATX stworzony dla wymagających graczy. Charakteryzuje się on sprawnością ponad 90%, popartą certyfikatem 80 PLUS Gold z dodatkowym kompletem zabezpieczeń. We wnętrzu znajdują się kondensatory wyprodukowane w Japonii. Jego najmocniejszym punktem jest pojedyncza linia 12 V.

14 maja 2022

Firma KRUX zaprezentowała swój najnowszy produkt. Mowa tutaj o modelu Generator – jest to pierwszy zasilacz komputerowy w ofercie tego producenta. Urządzenia będą cechowały się mocą 650 W, 750 W lub 850 W. Cena za pierwszy wariant wynosi 439 zł, za wersję 750 W przyjdzie nam zapłacić 499 zł, natomiast najmocniejsze PSU dostaniemy już za 529 zł. Zasilacze objęte są pięcioletnią gwarancją producenta.

KRUX Generator w obudowie komputerowej
Źródło: KRUX

KRUX Generator – pierwszy zasilacz komputerowy w ofercie producenta

W zasilaczach KRUX Generator postawiono na maksymalnie potężną pojedynczą linię +12 V. Ich sprawność została potwierdzona certyfikatem 80 PLUS Gold. Podczas badań certyfikacyjnych, zmierzone parametry przewyższyły te wymagane do otrzymania świadectwa. 91% przy obciążeniu 20%, 91% przy 50% oraz 88% w pełnej mocy. W zasilaczach wykorzystano aluminiowo-polimerowe kondensatory elektrolityczne wyprodukowane w Japonii, a konkretniej w fabrykach Nichicon i Nippon Chemicon. Wszystkie mają pracować bezawaryjnie aż do temperatury rzędu 105°C.

Wygląd zasilacza KRUX Generator
Źródło: KRUX

Wymiary Generatora to 87 × 150 × 140 mm. Pozwala to na łatwiejsze manewrowanie jednostką w mniejszych oraz ciaśniejszych obudowach. Za chłodzenie wnętrza odpowiada 12 cm wentylator z trwałym łożyskiem FDB produkcji japońskiej. Niwelowanie zbędnego hałasu oraz zwiększenie przewiewności, jest również realizowane dzięki zastosowaniu perforacji obudowy o strukturze plastra miodu. Zasilacz został wyposażony w następujące zabezpieczenia: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, SIP, UVP. KRUX Generator został wyposażony w pełni modularną wiązkę przewodów.

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!