fbpx

KRUX Atoma 4 w 1 – premiera budżetowego zestawu dla graczy

2 grudnia 2021,
23:21
Maciej Krause

Szukacie budżetowego zestawu peryferii dla graczy? Jeśli tak, to firma KRUX przygotowała dla was właśnie taki komplet. Atoma 4 w 1 zawiera myszkę, słuchawki z wbudowanym mikrofonem, klawiaturę membranową oraz podkładkę z obszytymi krawędziami. Całość dostaniemy w sklepach za około 120 złotych.

KRUX Atoma 4 w 1 - wygląd całego zestawu dla graczy

Zestaw dla gracza KRUX Atoma 4 w 1 Gaming Combo to starannie wybrane elementy ekwipunku, łączące się razem w set koloru czerwonego z nutką RGB. W skład zestawu wchodzi: myszka z sensorem optycznym, słuchawki z wbudowanym mikrofonem, metalowa klawiatura membranowa oraz podkładka z obszytymi krawędziami. Cały komplet dostaniemy w sklepach za około 120 złotych.

KRUX Atoma 4 w 1 – co w zestawie?

Słuchawki z wbudowanym mikrofonem

Słuchawki Atoma mają wyróżniać się niezwykle wyraźnie słyszalnym dźwiękiem w swojej półce budżetowej. Płynną komunikację z graczami ma zapewnić zintegrowany mikrofon umieszczony na ramieniu. Headset podłączymy do naszego sprzętu za pomocą złącza jack 3.5 mm. Pasmo przenoszenia jest na poziomie 20 Hz – 20 kHz. Średnica membrany wynosi 40 mm, a sama długość przewodu to 1,8 m.

Wygląd headsetu
Źródło: KRUX

Klawiatura membranowa

Klawiatura membranowa z zestawu Atoma ma być bardzo cicha, a zarazem płynna i szybka. Membranowa budowa odpowiada za doskonałe tłumienie dźwięków wydawanych przez mechanizmy. Stanowisko gracza zyska bogaty w zdobienia metalowy element wystroju, z którego przebijają promienie RGB, rozświetlające całą jaskinię gamera. Urządzenie połączymy z naszym sprzętem za pomocą złącza USB. Jest to klawiatura pełnowymiarowa, czyli zawiera również klawisze numeryczne i multimedialne.

Klawiatura membranowa z kompletu gamingowego
Źródło: KRUX

Mysz z sensorem optycznym z maksymalnym poziomem 3200 DPI

Myszka Atoma ma wbudowany sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości do 3200 DPI. Połączenie ergonomicznego kształtu, dzięki któremu gryzoń będzie leżał idealnie w dłoni, wraz z agresywnym podświetleniem RGB gwarantują pozytywne doznania gracza. Ustawienia odpowiedzialne za symbiozę z myszką, takie jak DPI, można zmienić w oprogramowaniu.

Podkładka w rozmiarze S

Dodatkową precyzję w prowadzeniu sensora i bohatera gierki, zapewnia podkładka Atoma. Powierzchnia z mikrofibry połączona z obszyciem czerwonym ściegiem z każdej strony – ma być gwarantem odporności na trudy dnia codziennego. Jej spód wykonano z antypoślizgowego materiału. Jej wymiary to 30 × 25 cm.

Podkładka pod mysz z KRUX Atoma 4 w 1
Źródło: KRUX