KOTOR Remake potwierdzony przez Jasona Schreiera z Bloomberg

KOTOR Remake, czyli odświeżone wydanie legendarnej gry Star Wars: Knights of the Old Republic, to spełnienie największych marzeń wielu fanów uniwersum Gwiezdnych wojen. Przed chwilą temat rozpalił na nowo nie kto inny, jak Jason Schreier z Bloomberga.

20 kwietnia 2021
Na skróty
  • Jason Schreier w wywiadzie u Bena Hansona potwierdził, że KOTOR Remake rzeczywiście powstaje.
  • Dziennikarz znany jest z ujawniania licznych informacji z branży gier wideo jeszcze przed ich oficjalnym potwierdzeniem.
  • KOTOR Remake ma być produkowane przez spółkę Aspyr Media.

Pogłoski na temat trwających prac nad remakiem gry Star Wars: Knights of the Old Republic już kilkukrotnie docierały do nas za pośrednictwem najróżniejszych źródeł. Tym razem jednak w wywiadzie udzielonym Benowi Hansonowi z redakcji kanału MinnMax do sprawy odniósł się sam Jason Schreier z Bloomberga, czyli największej na świecie agencji prasowej, który znany jest w branży gier wideo ze swoich zakulisowych doniesień nad wyraz często okazujących się informacjami sprawdzonymi i potwierdzonymi.

Najświeższym przykładem wiarygodności Schreiera jest informacja dot. skasowania gry MMO w uniwersum Władcy Pierścieni produkowanej przez Amazon Game Studios, którą jako pierwszy jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem przekazał opinii publicznej właśnie ten amerykański dziennikarz.

KOTOR Remake to nie mrzonka! Jason Schreier potwierdza plotki w wywiadzie

Dzisiaj mamy do czynienia z informacją jeszcze bardziej rozgrzewającą, w trakcie wspomnianej rozmowy Hanson zadał bowiem swojemu gościowi pytanie o autentyczność krążących plotek, mówiących właśnie o przygotowywanym potajemnie remake’u KOTOR-a. Po namowach ze strony prowadzącego Schreier przyznał w końcu: „Tak, coś w tym jest. Tak, to prawda”.

KOTOR Remake ma powstawać pod skrzydłami amerykańskiego Aspyr Media. Nie znamy póki co żadnych potwierdzonych szczegółów dot. odświeżonej wersji Star Wars: Knights of the Old Republic, jednak sama nowa informacja o trwających pracach nad takim wydaniem i jej potwierdzenie przez dziennikarza tak uznanego w branży z pewnością rozpali serca olbrzymiej liczby fanów świata Gwiezdnych wojen.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!