fbpx

Konkurs: wygraj dowolną grę, którą sam wybierzesz! Wystarczy kilka sekund, by wziąć udział

Konkurs GAMESGURU × Instant Gaming - wygraj dowolną grę

Okazje do zdobycia gry za darmo zawsze są czymś miłym i przyjemnym. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nagrodę możemy wybrać sobie sami, prawda? Właśnie taką szansę stworzyliśmy dla was wspólnie z naszym partnerem w postaci sklepu Instant Gaming oferującego całą masę gier oraz subskrypcji, wśród których wybrać możecie dla siebie dowolną produkcję, abonament (np. Xbox Game Pass na 6 miesięcy lub PS Plus na rok), kartę podarunkową o określonej wartości (np. na Steama) lub inną interesującą was nagrodę.

Oznacza to, że do wyboru macie setki gier i nie tylko, a do wzięcia udziału naprawdę nie trzeba wiele – wystarczy kilka kliknięć. Dokładną instrukcję znajdziecie poniżej.

Jak wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygranie wybranej przez siebie nagrody?

By wziąć udział w konkursie, najpierw należy przejść do strony konkursowej, klikając link znajdujący się poniżej. Tam z kolei w polu „Tutaj wpisz grę, którą chcesz wygrać” należy wyszukać grę lub inną nagrodę, którą chcecie zdobyć w tym giveaway’u i swój wybór zatwierdzić przyciskiem „Weź udział” znajdującym się na pomarańczowym tle. To już wszystko – od tego momentu macie szansę na wygraną!

Jeżeli natomiast nie posiadacie jeszcze konta na platformie Instant Gaming, to przy tej okazji będzie należało je założyć (można również zalogować się przez Google lub Facebooka). Wystarczy do tego jedynie kilka kliknięć, a całość zajmuje dosłownie moment.

Pole wyboru nagrody na stronie konkursowej

Co więcej – zwiększyć swoje szanse możemy, podejmując konkretne dodatkowe działania takie jak np. zaobserwowanie profilu Instant Gaming na Instagramie bądź Twitterze czy udostępnienie posta o konkursie na Facebooku lub Twitterze (aż 500 punktów). Nasze szanse zwiększa nawet obejrzenie najnowszego wideo na kanale Instant Gaming na YouTube! Wszystkie odnośniki do wspomnianych aktywności znajdują się na stronie konkursowej, do której link raz jeszcze zamieszczamy poniżej.

Konkurs trwa do 31 stycznia do godz. 23:00. Wyniki giveaway’a zostaną wyświetlone na stronie konkursowej, gdy zakończy się odliczanie. Trzymamy za was kciuki!

Wyniki z poprzedniego miesiąca: Przy tej okazji gratulujemy zwycięzcy poprzedniej, grudniowej edycji konkursu – użytkownikowi zarejestrowanemu na Instant Gaming pod nickiem gamer-a17a02c. Wybrana przez ciebie nagroda została już przypisana do Twojego konta na platformie. Udanej zabawy!

Disclaimer: organizatorem konkursu jest platforma Instant Gaming, która odpowiada za jego realizację.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!