Od ostatniej prezentacji PlayStation upłynęło już trochę czasu, więc wiele osób wypatruje kolejnej. Po sieci krążą plotki, że Sony ma się przygotowywać do kolejnej imprezy, która ma się odbyć jeszcze w maju lub na początku czerwca. Jednym ze źródeł jest dziennikarz Andy Robinson z redakcji branżowego portalu VGC, który udostępnił na Twitterze zasłyszane wiadomości.
Co zobaczymy na pokazie PlayStation?
Aktualnie nie mamy żadnych konkretnych wiadomości. Robinson jednak sugeruje, że podczas imprezy w końcu dowiemy się więcej na temat umowy pomiędzy Sony a Konami, która ma przynieść remake Metal Gear Solid 3, kolejnego tytułu z serii Silent Hill, a także coś związanego z Castlevanią.
I also heard a Sony Showcase is happening in the usual late May / early June window, with Konami stuff included. I’m not expecting Nintendo to do anything
— Andy Robinson (@Andy_VGC) May 8, 2023
Sony z reguły organizowało swoje pokazy właśnie na przełomie maja i czerwca, więc jest bardzo prawdopodobne, że ogłoszenie imprezy nastąpi w ciągu kilkunastu dni. Jednak do tego czasu musimy patrzeć na te wiadomości z przymrużeniem oka. Oczywiście jak tylko pojawią się nowe informacje, to niezwłocznie was poinformujemy.





