Chip ‘n Dale: Rescue Rangers trafi wkrótce na Disney+. Wyszedł nowy trailer filmu

Premiera Chip ‘n Dale: Rescue Rangers na Disney+ coraz bliżej! Film o wiewiórkach z Brygady Ryzykownego Ratunku otrzymał oficjalny zwiastun.

28 kwietnia 2022
Na skróty
  • Pojawił się oficjalny zwiastun Chip ‘n Dale: Rescue Rangers.
  • Film będzie miał premierę 20 maja na Disney+.

Pamiętacie jeszcze Chipa i Dale’a z Brygady RR? Wiewiórki powrócą w łączącym animację i live-action filmie, którego premiera odbędzie się już w maju na Disney+.

Z pierwszego teasera Chip ‘n Dale: Rescue Rangers wiemy już, że akcja rozgrywać się będzie we współczesnym Los Angeles. Chip i Dale spotykają się ponownie po trzydziestu latach od zakończenia kreskówki, która zapewniła im popularność. Teraz codzienność obu wiewiórek wygląda jednak zupełnie inaczej – Chip preferuje spokój i stabilną pracę sprzedawcy ubezpieczeń, z kolei Dale żyje wspomnieniem dawnej sławy, występując na konwentach (a nawet zdecydował się operacyjnie zmienić swój wygląd na CGI). Gdy jeden z byłych członków obsady serialu zostaje porwany, przyjaciele z dawnych lat zmuszeni są znowu połączyć siły.

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers to nie tylko nowe przygody odważnych wiewiórek z Brygady RR, ale także wielki disneyowski crossover. W filmie pojawią się postaci pochodzące z przeróżnych produkcji medialnego giganta, włączając w to samego Królika Rogera z Kto wrobił Królika Rogera. Innych znajomych bohaterów możemy zobaczyć w nowym zwiastunie.

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers – data premiery

Film Chip ‘n Dale: Rescue Rangers trafi bezpośrednio na platformę Disney+ już 20 maja. W oryginalnej wersji językowej wystąpią John Mulaney (Saturday Night Live, Spider-Man Uniwersum) jako Chip i Andy Samberg (Palm Springs) jako Dale, a swoich głosów użyczą także m. in. KiKi Layne (The Old Guard, Gdyby ulica Beale umiała mówić), Eric Bana (Troja) oraz J.K. Simmons (Spider-Man). Reżyserią zajął się Akiva Schaffer (Saturday Night Live), a za scenariusz filmu odpowiedzialni są Dan Gregor i Doug Mand (Crazy Ex-Girlfriend).

Kaja Piaścik

UWaga! Gorące informacje!