fbpx

Kolejny pokaz Nintendo Direct odbędzie się jeszcze w tym tygodniu

17 czerwca 2024,
17:59
Dorota Żak
logo Nintendo Direct

Raz na jakiś czas Nintendo dzieli się tym, nad czym aktualnie pracuje i pokazuje materiały z nadchodzących gier. Kolejna taka prezentacja została już zapowiedziana, bo w najbliższych dniach powróci Nintendo Direct. Pokaz zaplanowano na 18 czerwca, na godzinę 16:00 czasu polskiego. Ma on potrwać około 40 minut. Transmisję obejrzymy na YouTube.

Najważniejsze pytanie brzmi: czego możemy się spodziewać? Nintendo udzieliło już ogólnej odpowiedzi. Tym razem firma skupi się na grach, które w drugiej połowie 2024 roku trafią na Nintendo Switch. Możemy więc zakładać, że pojawią się materiały z Luigi’s Mansion 2 HD (premiera 27 czerwca) czy Nintendo World Championships: NES Edition (premiera 18 lipca). Nintendo ma też w planach Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition (11 lipca) oraz Bo: Path of the Teal Lotus (18 lipca), więc o tych tytułach również możemy coś usłyszeć.

Wiadomo też, że na najbliższym Nintendo Direct nie pojawi się nic na temat następcy Switcha. Osoby, które liczyły na jakąś aktualizację w sprawie nowej konsoli muszą więc jeszcze trochę poczekać.