Kolejna aktualizacja MultiVersus. Dodano nową mapę, postać, a także świąteczny event

15 grudnia 2022,
17:17
Jacek Kowal
Black Adam i Stripe w MultiVersus

MultiVersus, to popularna bijatyka, w której mogą zmierzyć się ze sobą postaci z wielu różnych światów. Od Supermana, aż po Kudłatego. Teraz do gry trafiła aktualizacja, która wprowadziła nie tylko nową mapę, ale także kolejną postać i wydarzenie świąteczne. Co dokładnie dodano?

Zacznijmy od mapy. Jest ona inspirowana serialem Gra o Tron, i to właśnie przed tytułowym Żelaznym Tronem toczą się pojedynki. Dla zwiększenia efektu towarzyszy nam zremiksowany soundtrack z serii. W odróżnieniu od nowej postaci, mapa jest darmowa.

Dwayne’a „The Rock” Johnsona zna chyba każdy. Wielki (dosłownie i w przenośni) aktor znany z takich filmów jak Szybcy i Wściekli, Jumanji, a przede wszystkim Black Adam, w którym wciela się w tytułowego antybohatera. Teraz właśnie jako ten ostatni trafił do sklepu w MultiVersus. Poniżej możecie zobaczyć, jak The Rock prezentuje się w pikselowej wersji.

The Rock w MultiVersus
Źródło: Warner Bros

Święta zawitały do MultiVersus

Jak większość szanujących się gier tego typu, także MultiVersus otrzymało świąteczny event. Teraz za rozgrywanie meczów otrzymujemy ciasteczka, które możemy wymienić na rozmaite nagrody. Pośród nich znajdziemy między innymi Supermana w brzydkim swetrze, emotikony, zdjęcia profilowe i wiele więcej. Wydarzenie trwa do 18 stycznia, co daje cały miesiąc na zdobycie wszystkich pamiątek.

Oczywiście aktualizacja prowadziła również poprawki błędów i balansu postaci, między innymi osłabienie Jake’a i Kudłatego. Ze wszystkimi zmianami możecie zapoznać się na stronie gry. Jeżeli ciekawi was, jak grać konkretnym bohaterem, to Bartek Gawryszuk opracował kilka przydatnych poradników.