fbpx

Kingdom Hearts Missing-Link na nowym zwiastunie. Gra trafi na urządzenia mobilne

30 października 2023,
18:15
Dorota Żak
Bohater Kingdom Hearts Missing-Link

W 2024 roku czeka nas kolejna odsłona serii Kingdom Hearts, a Square Enix podzieliło się już jej zwiastunem. Nowa część gry o tytule Kingdom Hearts Missing-Link trafi na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Dokładna fabuła nie została jeszcze podana, podobnie jak data premiery, ale na temat produkcji pojawiło się kilka innych informacji.

Kingdom Hearts Missing-Link będzie grą RPG akcji wykorzystującą system GPS. Twórcy zapowiadają do tego zabawę i zwiedzanie świata bez wychodzenia z domu. Podobnie jak w innych częściach serii, w magicznym świecie spotkamy postaci z filmów Disneya, takie jak Ariel z Małej Syrenki, Simbę z Króla Lwa czy Chudego z Toy Story. Każdy z bohaterów mignął na chwilę w zwiastunie pokazującym przy okazji pierwszy rzut oka na walkę i eksplorację w grze.

Square Enix ogłosiło także, że poszukuje testerów do zamkniętej bety Kingdom Hearts Missing-Link. Niestety możliwość obejmuje wyłącznie osoby z terenów Wielkiej Brytanii i Australii. Zgłoszenia do testów są przyjmowane do 19 listopada, a więcej informacji na ich temat podano na stronie gry.