Kingdom Come: Deliverence osiągnęło 5 mln sprzedanych kopii. Warhorse ogłasza konkurs

Twórcy tytułu ogłosili sprzedaż 5 mln kopii Kingdom Come: Deliverance. Z tej okazji ogłosili konkurs, w którym możemy wygrać jedną z pięciu dioram z protagonistą gry – Henrykiem.

28 czerwca 2022
Na skróty
  • Kingdom Come: Deliverance osiągnęło sprzedaż powyżej 5 mln kopii.
  • W ramach świętowania przebicia kolejnego progu, deweloperzy z Warhorse Studios ogłosili konkurs, w którym można wygrać pięć dioram z wizerunkiem Henryka, bohatera produkcji.
  • Udział w konkursie można wziąć na Facebooku, Twitterze i zakładce gry na Steamie.
  • Twórcy czekają na zgłoszenia do 7 lipca.

Symulator średniowiecznego rycerza od czeskiego dewelopera Warhorse Studios mimo specyficznego podejścia do gatunku RPG okazał się finansowym sukcesem. Kingdom Come: Deliverance, czyli role-play bez magii i smoków, po czterech latach od premiery osiągnęło kolejny próg sprzedażowy w wysokości 5 mln sprzedanych egzemplarzy. Nasi czescy sąsiedzi mają zatem powód do dumy i okazję do świętowania – zwłaszcza że końcem 2021 roku produkcja doczekała się tytułu czeskiej gry dekady, stając w szranki z takimi markami, jak Mafia, Arma, czy Euro Truck Simulator.

Świetna sprzedaż Kingdom Come: Deliverance powodem ogłoszenia konkursu

Warhorse postanowił uczcić ważne wydarzenie konkursem dla swoich fanów. Nagrodą jest pięć dioram z protagonistą gry – Henrykiem. By wziąć udział w konkursie, wystarczy na jednym z oficjalnych kanałów studia (Facebook, Twitter lub zakładka gry na Steamie) opisać jedną z trzech rzeczy:

  • najciekawszą historię przeżytą podczas rozgrywki,
  • skąd dowiedzieliśmy się o tytule,
  • lub dowolną historię, która wiążę się z Kingdom Come: Deliverance.

Zabawa jest bardzo prosta, zwłaszcza że sam tytuł dostarcza tony materiału godnego opisania. Warto jednak się pospieszyć, bo Warhorse czeka na zgłoszenia jedynie do 7 lipca.

UWaga! Gorące informacje!