KFA2 STEALTH-03 – klawiatura mechaniczna w atrakcyjnej cenie

KFA2, producent kart graficznych i podzespołów komputerowych dla graczy, rozszerza swoją ofertę o klawiaturę STEALTH-03. Sprzęt łączy w sobie wysokiej jakości wykonanie z metalową konstrukcją, gustowne wielokolorowe podświetlenie oraz niezawodność mechanicznych przełączników.

18 lutego 2022

Zastosowane w KFA2 STEALTH-03 mechaniczne przełączniki klawiszy Gaote Outemu Blue zapewniają wyjątkową trwałość na poziomie 50 mln kliknięć, wyróżniając się przy tym charakterystycznym wyczuwalnym punktem aktywacji. Dzięki temu wszystkie 104 klawisze klawiatury przez długie lata zapewniać będą najlepsze wrażenia nie tylko podczas grania, ale i pisania.

Wygląd klawiatury
Źródło: KFA2

KFA2 STEALH-03 – klawiatura mechaniczna z przełącznikami Gaote Outemu Blue

W zestawie znajdziemy także 8 dodatkowych przełączników Outemu Black o bardziej liniowej charakterystyce pracy, które w połączeniu z anti-ghostingiem świetnie sprawdzą się w szybkich, wymagających błyskawicznego tapowania grach. Producent zadbał również o spektakularne podświetlenie poszczególnych klawiszy, wytrzymałe nakładki z ABS oraz system hotswap, pozwalający na sprawną wymianę przełączników.

Opakowanie i klawiatura KFA2 STEALH-03
Źródło: KFA2

KFA2 STEALTH-03 oferuje korpus wykonany z metalu oraz pełnowymiarowy układ klawiszy, dzięki czemu świetnie wpisuje się w wymagania współczesnych graczy. Sprzęt wyróżnia się prostym, ale stylowym wyglądem, a wzmocniona konstrukcja sprawia, że jest w stanie znieść naprawdę wiele. Uwagę zwraca też jego ergonomia, w zestawie znajduje się antypoślizgowa podpórka pod nadgarstki z zapamiętującej kształt pianka obszytej przyjemnym w dotyku materiałem, pozwalająca wygodnie oprzeć ręce, odciążając nadgarstki.

KFA2 STEALTH-03 jest już dostępna w sprzedaży w x-kom w cenie 219 zł. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: informacja prasowa

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!