fbpx

Kena: Bridge of Spirits już dostępna na Steamie. Do gry trafiła też nowa aktualizacja

Premiera Kena: Bridge of Spirits na Steamie wiąże się z nową zawartością, która trafi do gry. Czego możemy spodziewać się w rocznicowej aktualizacji produkcji Ember Lab?

Na skróty
  • 27 września Kena: Bridge of Spirits zadebiutowała na Steamie.
  • Gra doczekała się również dużej aktualizacji z okazji pierwszej rocznicy premiery.
  • Wśród nowej zawartości znajdzie się choćby tryb Nowa Gra+.

Do tej pory jeśli chcieliśmy zagrać w Kena: Bridge of Spirits na pecetach, musieliśmy skierować swoje kroki do Epic Games Store, gdzie tytuł dostępny jest od września 2021 roku. Dzisiaj uległo to jednak zmianie. Produkcja Ember Lab trafiła wreszcie na Steama, co więcej, została zweryfikowana jako zgodna ze Steam Deckiem. Dodatkowo z okazji premiery na platformie Valve, do 3 października Kenę zakupimy w niższej cenie.

Kena: Bridge of Spirits i aktualizacja na pierwszą rocznicę

Świętując okrągły rok gry, który minął od jej premiery, twórcy wypuścili do niej specjalny update. W nim znajdziemy masę nowości, takich jak kolejne wyzwania, klejnoty, które pozwolą zmodyfikować walkę czy dodatki kosmetyczne, w tym stroje oraz czapki. Oprócz tego do Kena: Bridge of Spirits zawita tryb Nowa Gra+. Z kolei w dostępnym już trybie fotograficznym możemy spodziewać się ulepszeń i nowych opcji w zakresie ustawień kamery i światła.