fbpx

Już w przyszłym miesiącu Nacon zaprezentuje nam Golluma i Robocopa! Szykuje się emocjonujący marzec

Początkowo premiera Władca Pierścieni: Gollum była zaplanowana na 2021 rok, ale niestety gra ma ciągle pod górkę. W Styczniu dowiedzieliśmy się, że po ponownej zmianie daty premiery produkcja nie trafi do nas wcześniej niż w kwietniu bieżącego roku.

Jeżeli chodzi o RoboCop: Rogue City, w lipcu 2022 otrzymaliśmy jego zapowiedź, ale od tamtego momentu jest o niej raczej cicho. Teraz to się może niedługo zmienić, ponieważ obie produkcje mają zostać pokazane na początku marca podczas imprezy Nacon Direct.

Nacon Direct już w marcu! Co pokażą nam twórcy?

Nacon Direct ma się rozpocząć 9 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Nacon ma podobno zaplanowane prezentacje wielu gier, nie tylko wspomnianego Golluma i Robocopa, ale także kilka innych wyczekiwanych tytułów. A co konkretnie?

RoboCop z gry RoboCop: Rogue City
Źródło: Teyon, Nacon

Pośród wymienianych pozycji znajdują się także takie gry jak Gangs of Sherwood, Ravenswatch oraz TT3: Ride on the Edge. To jednak nie koniec, ponieważ Nacon planuje pokazać również „niektóre katalogi gier sportowych i symulatorów„, ale tutaj nie zdradzają za wiele szczegółów.

Oczywiście my będziemy na posterunku i zdamy wam pełną relację z marcowego pokazu Nacona, więc bądźcie czujni.