fbpx

Już w kwietniu do Xbox Game Pass trafi Ghostwire: Tokyo wraz z dużą aktualizacją

Ghostwire: Tokyo zadebiutowała 25 marca 2022, więc niedługo stuknie jej pierwszy rok. Niedługo po premierze opublikowaliśmy recenzję gry, a teraz dowiadujemy się kolejnych rewelacji. Okazuje się, że produkcja w kwietniu pojawi się w usłudze Xbox Game Pass razem z aktualizacją Spider’s Thread.

Ghostwire: Tokyo w końcu na Xboxach i to z przytupem

Aktualizacja Spider’s Thread, która trafi na PS5 i PC pojawi się również na Xboxach. Głupio jednak dodawać patch do gry, której się nie sprzedaje, prawda? Dlatego produkcja wejdzie również do ofert Xbox Store i Xbox Game Pass. Premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia. A co nowego zobaczymy?

Głaskanie psa
Źródło: Bethesda

Według Bethesdy aktualizacja wniesie nowości do podstawowej gry. Wśród nich możemy wyliczyć obszary do odkrycia, w tym nawiedzoną szkołę. Dodatkowo sama fabuła ma mieć rozszerzone przerywniki filmowe, które pozwolą nam głębiej wsiąknąć w opowieść.

Ponadto będziemy mogli napotkać nowych, niewidzialnych przeciwników, których mamy wykrywać nowymi zdolnościami Akito. Do tego zostanie rozbudowany tryb fotograficzny, więc możemy lepiej dokumentować nasze wyczyny.

Postać z gry Ghostwire: Tokyo
Źródło: Bethesda

Dlaczego Ghostwire: Tokyo nie było wcześniej dostępne na Xboxach? Otóż początkowo gra była ekskluzywna dla PlayStation, ale umowa została podpisana, zanim Microsoft przejął Bethesdę, a tym samym Tango Gameworks.