It Takes Two zmierza na Switcha! Premiera już w listopadzie

Popularna kooperacyjna przygodówka It Takes Two nareszcie pojawi się w wersji na Switcha! Podczas prezentacji Nintendo Direct została przedstawiona data premiery gry na konsolę. Tytuł studia Hazelight będzie dostępny już od 4 listopada.

13 września 2022
Na skróty
  • Podczas prezentacji Nintendo Direct ogłoszono datę premiery It Takes Two na Switcha.
  • Kooperacyjna gra dla dwóch osób od Hazelight Studios trafi na konsolę 4 listopada.

W trakcie prezentacji Nintendo Direct zostało zaprezentowanych wiele zapowiedzi nadchodzących tytułów. Poznaliśmy m.in. datę premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a wśród przedstawionych nowości znalazła się także nagradzana produkcja szwedzkiego studia Hazelight. Przeznaczona dla dwóch graczy kooperacyjna produkcja z tytułem Game of the Year 2021, czyli It Takes Two, doczeka się nareszcie wersji na Switcha! Premiera odbędzie się 4 listopada, a tytuł jest już dostępny w przedsprzedaży. Ogłoszeniu towarzyszył trailer udostępniony przez wydawcę, Electronic Arts.

It Takes Two na Switcha – doczekaliśmy się!

Wydawałoby się, że Switch to idealna platforma do gier kooperacyjnych. Tym bardziej dziwi fakt, że premiera It Takes Two na przenośną konsolę od Nintendo nastąpi dopiero teraz. Jednak lepiej późno, niż wcale – użytkownicy Switcha będą mogli wspólnie zagrać w tytuł już na początku listopada. Do wyboru będą tryby kooperacji „kanapowej”, bezprzewodowej lokalnej oraz sieciowej.

It Takes Two zdobyło serca graczy ze względu na świetnie zaprojektowaną rozgrywkę na split screenie, która wymaga sprawnej współpracy i zaangażowania obu stron w rozwiązywanie zagadek. Gra opiera się na historii zamienionej w lalki pary w kryzysie małżeńskim, przez co nauka wspólnego stawiania czoła problemom to zarówno kwestia dotycząca graczy, jak i ważny element fabuły dla bohaterów.

UWaga! Gorące informacje!