fbpx

Iron Man od EA Motive może być grą z otwartym światem według ogłoszenia o pracę

21 kwietnia 2023,
14:35
Arek Grabowski
Iron Man latający w chmurach

Stephen Rhodes opublikował na Twitterze ofertę dotyczącą pracy w EA Motive. Gracze spekulują, że można tam znaleźć pewne informacje dotyczące powstającej gry o Iron Manie. Według ogłoszenia ten tytuł ma oferować duży otwarty świat.

O tytule niewiele wiadomo, ponieważ Electronic Arts nie zdradza informacji. Mimo wszystko niedawno dowiedzieliśmy się, że gra najprawdopodobniej będzie dla jednego gracza. Jest ona w produkcji i zdecydowanie powstanie, ale na ten moment nie są znane żadne ważniejsze szczegóły.

Czego dowiedzieliśmy się o grze z Iron Manem od EA Motive?

Oferta pracy opublikowana na Twitterze dotyczy stanowiska reżysera narracji. Najprawdopodobniej zatrudniona osoba będzie pracować właśnie przy grze o Iron Manie od EA Motive. Wymagania na to stanowisku mogą zdradzać pewne informacje.

Otwarty świat w takiej produkcji byłby zdecydowanie czymś pożądanym przez graczy. Możliwość poruszania się po mieście jako Iron Man ma ogromny potencjał, który nie został wykorzystany. Wymagania na stanowisko reżysera narracji wskazują na singleplayerowy tytuł z dużym otwartym światem. Czy chodzi o Iron Mana? To prawdopodobne, jednak musimy wciąż poczekać na oficjalne potwierdzenie EA.