fbpx

Insomniac Games pracuje nad nową technologią dialogów w Marvel’s Spider-Man 2 i Wolverine

20 marca 2023,
13:58
Wiktor Niedziela
Miles Morales

Insomniac Games, studio znane między innymi z gry Marvel’s Spider-Man, pracuje nad nową technologią dialogów, która prawdopodobnie znajdzie się w ich kolejnych projektach, w tym w Marvel’s Spider-Man 2 i Wolverine. Programista studia, Elan Ruskin, ujawnił tę informację podczas sesji transmisji na żywo na oficjalnym kanale Twitch. Na razie nie wiadomo dokładnie, co nowa technologia dialogowa dokładnie będzie robić, ale z pewnością zainteresuje ona fanów gier Insomniac.

Kiedy konferencja Sony?

Studio może zaprezentować swoją nową technologię dialogową podczas prawdopodobnego pokazu wewnętrznych projektów Sony, który ma odbyć się, według Jeffa Grubba, przed tegorocznymi tragami E3. Grubb, znany ze swoich licznych przecieków związanych z branżą gier, twierdzi, że Sony przygotowuje „ogromne” show, aby przygotować „drugą fazę” linii gier PS5.

Wcześniej Insomniac Games ogłosiło, że Marvel’s Spider-Man 2 zostanie wydany jesienią 2023 roku. Otrzymaliśmy też pierwszy zwiastun produkcji, a gra jest już widoczna na PlayStation Store, gdzie możecie dodać ją do swojej listy życzeń. To pozwoli Wam na bieżąco śledzić wszystkie aktualizacje związane z produkcją gry.