fbpx

iiyama prezentuje monitor G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle

iiyama G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle to nowy monitor japońskiej firmy. Oferuje on 32-calowy wyświetlacz z wysoką częstotliwością odświeżania ekranu. Jego premiera odbędzie się w drugiej połowie sierpnia.

Na skróty
  • iiyama G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle to nowy, wyposażony w 32-calowy ekran monitor japońskiej firmy.
  • W nowym modelu zastosowano wyświetlacz IPS oferujący częstotliwość odświeżania wynosząca 165 Hz.
  • Producent wycenił go na kwotę 1999 zł. Sprzęt trafi do sprzedaży w drugiej połowie sierpnia 2021.

Firma iiyama zapowiada premierę monitora z 32-calowym ekranem i częstotliwością odświeżania wynoszącą 165 Hz. Producent wycenił Philips G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle na kwotę 1999 zł; sprzęt trafi do sprzedaży w drugiej połowie sierpnia 2021.

iiyama G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle – specyfikacje i funkcje

iiyama G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle oferuje fantastyczne funkcje, w tym wysoką częstotliwość odświeżania, doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Nie zabraknie również technologii FreeSync Premium i Black Tuner.

Wygląd monitora

Nowy 32-calowy monitor iiyama posiada ekran o rozdzielczości 2560 × 1440 WQHD o współczynniku proporcji 16:9 z czasem reakcji 1 ms. W nowym modelu zastosowano matrycę IPS z częstotliwością odświeżania 165 Hz. Szerokość kątów widzenia wynosi po 178 stopni w pionie i poziomie.

Wygląd tyłu monitora

W monitorze zastosowano technologię FreeSync Premium. Eliminuje ona efekt zacinania i rozrywania ekranu, zapewniając kompensację niskiej liczby klatek na sekundę (LFC), dzięki czemu wrażenia z rozgrywki są jeszcze lepsze. To nie wszystko, dostępna jest bowiem również funkcja Black Tuner, która pozwala nam regulować jasność i dostosowywać poziom czerni do własnych preferencji. W rezultacie Black Tuner zapewnia nam lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach.

Złącza dostępne w monitorze

W GB3271QSU-B1 Red Eagle znajdują się dodatkowe cztery porty USB, umożliwiające podłączenie własnych peryferii. Oprócz tego dostępne jest również wyjście słuchawkowe oraz po dwa porty HDMI i DisplayPort. W przypadku korzystania z HDMI maksymalna częstotliwość odświeżania wynosi 144 Hz, podczas gdy DisplayPort oferuje maksymalną częstotliwość 165 Hz. Oprócz tego na wyposażeniu znalazły się dwa głośniki o mocy po 3 W każdy.