Harley Quinn sieje chaos na nowym zwiastunie Suicide Squad: Kill the Justice League

21 listopada 2023,
12:05
Kaja Piaścik
Harley Quinn w Suicide Squad: Kill the Justice League

Po kilkukrotnych opóźnieniach premiera shootera akcji Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku, a Rocksteady Studios już teraz aktywnie promuje nadchodzący tytuł nowymi materiałami. Kilka dni temu pojawiło się prawie dwudziestominutowe wideo prezentujące fabułę i gameplay, teraz zaś mamy okazję lepiej poznać jedną z głównych bohaterek produkcji.

Krótki zwiastun bliżej przedstawia umiejętności bojowe Harley Quinn, która na polu walki wykorzystuje nie tylko mocne ciosy i widowiskowe ruchy, ale także sprzęt Batmana.

W Suicide Squad: Kill the Justice League u boku niepokornej Harley Quinn zobaczymy także trzy inne czarne charaktery znane z uniwersum DC. Możemy zatem spodziewać się, że wkrótce własne trailery dostaną Deadshot, Kapitan Boomerang oraz King Shark.

Chociaż uwzględnienie elementów gry-usługi w tytule spotkało się już wcześniej z nieprzychylnymi opiniami graczy, twórcy nie zamierzają z nich rezygnować. Szef Warner Bros. podzielił się też ostatnio planami dotyczącymi długotrwałej monetyzacji dużych franczyz należących do firmy.

Suicide Squad: Kill the Justice League trafi na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S oraz Steama i Epic Games Store w wersji na PC. Trwają już preordery gry.