Gungrave G.O.R.E – sieka od Iggymob z nowym zwiastunem i datą premiery

Gungrave G.O.R.E to powrót serii shooterów z ery PS2, którego datę premiery dostarczył tradycyjnie wysokooktanowy zwiastun na tegorocznym Gamescomie. Morze kul czy grad pocisków wystarczą, aby zrewitalizować markę mainstreamowo nieobecną? Deweloperzy ze studia Iggymob są tego pewni.

27 sierpnia 2022

Po okresie dłuższej niepewności wśród graczy twórcy postanowili doprecyzować przyszłość nadchodzącego tytułu. Docelowe platformy dla Gungrave G.O.R.E to konsole obu generacji, a także PC. W produkcję zagramy jeszcze w tym roku, bo już 22 listopada. Jak widać, Iggymob nie boi się konkurencji ze strony gier również wychodzących w tym gorącym okresie. Poniżej zwiastun, który poza datą premiery pozwala na lepsze przyjrzenie się sylwetkom naszych adwersarzy.

Gungrave G.O.R.E – Grave w szale zabijania

Czerwcowy spot przybliżył z kolei fabularną stronę tytułu nie omieszkając zaprezentować również trochę przejaskrawionej przemocy, z której tytuł jest znany. Grave skręca zatem karki i rozsadza przeciwników z przyłożenia. To w końcu historia o zemście, którą protagonista serwuje w towarzystwie ostrej amunicji.

UWaga! Gorące informacje!