fbpx

GTA 6 po raz pierwszy zobaczymy w następnym tygodniu. Znamy datę premiery trailera

1 grudnia 2023,
16:05
Arek Grabowski
Logo Rockstar

Jakiś czas temu informowaliśmy, że pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 zadebiutuje w grudniu. Rockstar już teraz ogłosił jego datę premiery, która jest bardzo blisko. Pierwszy trailer gry zobaczymy 5 grudnia o 15:00 czasu polskiego na kanałach Rockstar Games. To bardzo ważne wydarzenie dla całej branży.

Reakcja społeczności jest dość przewidywalna. Gracze wykazują ogromny entuzjazm. Rockstar Games ogłosiło datę premiery zwiastuna dedykowaną grafiką. Wydaje się ona potwierdzać, że GTA 6 będzie miało miejsce w Vice City. Motyw palm i czerwono-fioletowego zachodu słońca z Miami dość jednoznacznie wskazuje miejsce akcji.

Rockstar Games przygotowuje się do premiery Grand Theft Auto 6

Niedawno informowaliśmy o tym, że Rockstar Games może planować usunięcie Social Clubu. Aplikacja miałaby zostać usprawniona lub zastąpiona całkowicie przebudowanym launcherem. Rockstar Games skupia cały swój marketing wokół nadchodzącego trailera. O Grand Theft Auto 6 przez ostatnie lata było całkowicie cicho. Co jakiś czas pojawiały się mniejsze lub większe przecieki, ale ujawniały one jedynie bardzo wczesny etap prac nad grą.

Miejmy nadzieję, że Rockstar dostarczy GTA 6, na które czeka cała branża. Studio wyda również dużą aktualizację do GTA Online, gdzie między innymi powróci postać z GTA 4 oraz otrzymamy sporo nowej zawartości.