fbpx

GTA 6 może stracić część zawartości na rzecz przyszłych DLC według informatora

Uznany insider „Tez2” związany z serią Grand Theft Auto informuje, że Rockstar Games przygotowuje premierę nowej odsłony GTA na lato 2024 roku. Termin może się zmienić nawet o 6 lub więcej miesięcy według informatora. Otrzymaliśmy również informację, że studio planuje „wycięcie niektórych elementów gry” na rzecz nadchodzących DLC. Insider udostępnił post ze wszystkimi nowościami o Grand Theft Auto 6, gdzie opisał również potencjalnie przesunięcie premiery nawet do 2025 roku.

Grand Theft Auto 6 coraz bliżej? Wiele wskazuje na zbliżanie się studia do końca prac

„Tez2” na Reddicie podkreślił przede wszystkim potencjalne daty premiery Grand Theft Auto 6. Według jego informacji gra ma pojawić się w lecie 2024 roku, jednak wiadomo o potencjalnym przesunięciu nawet do 2025. Wiele zależy od tego, jak dobrze tytuł zostanie przyjęty przez testerów.

Z GTA 6 niektóre elementy mogą zostać tymczasowo usunięte. Rockstar planuje później wprowadzić je jako DLC, co ma zapobiec kolejnym opóźnieniom premiery podstawowej gry. „Tez2” wspomina również, że już w tym roku możemy potencjalnie otrzymać oficjalną zapowiedź tego tytułu. Idealnie zgrywałoby się to z premierą na lato 2024 roku, jednak miejmy z tyłu głowy potencjalne opóźnienia. Zarówno Rockstar, jak i Take-Two chcą wypuścić bardzo wysokiej jakości produkcję.