Grzanka z wypalonym logiem gry? Toster Destiny trafił w sprzedaży

Jeżeli w waszych życiach wszystko powoli staje się w większym lub mniejszym stopniu częścią gamingowego ekwipunku, a swoje biurko już dawno wymieniliście na prestiżowy stół dla graczy, bo meble z Ikei nie są godne prawdziwych gamerów, to mamy dla was dobrą nowinę. Oto oficjalny toster Destiny!

20 czerwca 2021
Na skróty
  • Do sprzedaży trafił oficjalny toster serii gier Destiny stworzony przez jej twórców, czyli amerykańskie studio Bungie.
  • 10% zysków ze zbytu tego niekonwencjonalnego urządzenia zostanie przeznaczonych na wsparcie Dziecięcego Szpitala Klinicznego St. Jude w USA.
  • Projekt gamingowego tostera doczekał się swojej realizacji na skutek spektakularnego przebiegu zbiórki charytatywnej sprzed roku organizowanej przez producentów gry.

W czerwcu 2020 roku społeczność Destiny zebrała ponad 800 tys. dolarów dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego St. Jude podczas prowadzonej przez Bungie transmisji na żywo wspierającej Gaming Community Expo (GCX). W trakcie transmisji twórcy ogłosili, że jeśli osiągnięty zostanie próg 777 777,77 dolarów, zajmą się oni przygotowaniem oficjalnego tostera Destiny.

Toster Destiny staje się faktem i trafia do sprzedaży

„Ciężki kawałek chleba!” – zaczęło się od głupawego mema w społeczności, dotyczącego zdobywania boskich statystyk łupów, a teraz przerodziło się to w fizyczny toster Destiny, który można kupić w sklepie Bungie. Koszt takiej przyjemności to aż 84,99 dolarów (ok. 326 zł), ale w końcu prawdziwe przyjemności warte są każdych pieniędzy, czyż nie? Twórcy ogłosili również, że 10% zysków ze sprzedaży tostera Destiny zostanie przekazanych Dziecięcemu Szpitalowi Klinicznemu St. Jude.

Tak, faktycznie będzie można wypiec symbol Destiny na chlebku. Tak, do tostera dołączany jest darmowy pojemnik na kanapki, dzięki czemu wasza wałówka będzie bezpieczna, gdy będziecie wykonywać zadania.

Toster Destiny to nie pierwszy taki projekt w gamingowym półświatku

Dobre kilka lat temu, bo już w kwietniu 2016 roku, firma Razer znana z produkcji peryferiów dla graczy o wyjątkowej i specyficznej renomie w ramach primaaprilisowego żartu zapowiedziała produkcję właśnie tostera sygnowanego logiem firmy.

Choć wg zapowiedzi przedstawicieli marki projekt podobno ma zostać kiedyś zrealizowany, póki co nie znamy żadnych szczegółowych informacji na temat potencjalnie postępujących nad nim prac bądź ewentualnej daty premiery. Poniżej jednak znajdziecie filmik, którym Razer podzielił się właśnie 1 kwietnia 2016 i który prezentuje rzeczone urządzenie.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!