God of War: Ragnarök z premierą najwcześniej pod koniec 2022 roku

Z każdym dniem wciąż rośnie liczba teorii i spisków związanych z premierą gry God of War: Ragnarök, a dalsze milczenie twórców w tym temacie jeszcze bardziej rozbudza żądzę wiedzy wśród graczy. Pewnej wskazówki udzielił nam jednak sprawdzony twitterowy profil, zdradzając, że nowe dzieło od Santa Monica Studio prawdopodobnie pojawi się na rynku już w 2022 roku.

8 czerwca 2022
Na skróty
  • Wewnętrzna data premiery God of War: Ragnarök przesunięta została z 30 sierpnia, na 31 grudnia 2022 roku.
  • Informację tę zdradził PlayStation Game Size, czyli profil zajmujący się badaniem sklepu PlayStation.
  • Debiut gry jeszcze w tym roku potwierdzają wcześniejsze doniesienia odnośnie postępów w jej produkcji.

Na Twitterze PlayStation Game Size – profilu zajmującego się badaniem PlayStation Store – pojawiła się ważna informacja, sugerująca, że debiut gry God of War: Ragnarök może mieć miejsce jeszcze w 2022 roku. Okazało się, że wewnętrzna data premiery tytułu została przesunięta z 30 sierpnia, na 31 grudnia, co niekoniecznie musi oznaczać ten konkretny termin, ale daje sporą szansę na to, że gra pojawi się już w czwartym kwartale tego roku.

Tajemnica premiery God of War: Ragnarök

Rozmyślenia nad możliwą datą debiutu najnowszej przygody wesołej rodziny Kratosa spędzają sen z powiek całej branży gier. Dopiero co wspominaliśmy o wypowiedzi Ryana Hursta, który zakończył już pracę nad rolą Thora, jeszcze wcześniej mogliście przeczytać o klasyfikacji wiekowej GoW-a w Korei Południowej, co miało sugerować, że gra znajduje się już w końcowym etapie produkcji. Wszystkie te informacje zdają się ostatecznie wskazywać na to, że gra faktycznie ma szansę pojawić się jeszcze w 2022 roku, ale jak to zwykle bywa – nasze domysły potwierdzić może jedynie oficjalny komunikat ze strony twórców, którzy wciąż pozostają w temacie swojego dzieła wyjątkowo skryci.

UWaga! Gorące informacje!