fbpx

God of War: Ragnarök coraz bliżej premiery. Ryan Hurst zdradził kulisy produkcji

Choć od premiery najsłynniejszego w branży gier symulatora wyjścia z ojcem na biwak – znanego również pod tytułem God of War – minęły już cztery lata, oszczędne w swoich zapowiedziach Santa Monica Studio nie zdradziło jeszcze oficjalnej daty premiery kontynuacji serii. Odrobinę dobrych wieści postanowił jednak przynieść jeden z głównych aktorów pracujących przy grze, wedle którego powinniśmy spodziewać się produkcji wyjątkowo dopieszczonej.

Na skróty
  • Ryan Hurst – aktor odgrywający rolę Thora w God of War: Ragnarök – zdradził, że studio zakończyło już etap nagrań z jego udziałem.
  • Wciąż nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery tytułu, słowa aktora dają jednak nadzieję na debiut dzieła jeszcze w 2022 roku.
  • Z wcześniejszych komunikatów twórców możemy wywnioskować, że cisza odnośnie produkcji gry wynika z perfekcjonizmu deweloperów.

Ryan Hurst – aktor odgrywający rolę Thora w najnowszej produkcji od Santa Monica Studio – pojawił się na majowym Comic Con Revolution, gdzie miał okazję opowiedzieć o szczegółach swojej pracy. Przyznał on, że do przyjęcia głównej roli w God of War: Ragnarök zachęciła go przede wszystkim niesamowicie rozbudowana fabuła gry oraz możliwość pracy z technologią motion capture. Zdradził również, że nagrania z jego udziałem zostały już oficjalnie zakończone, co dobrze zwiastuje w kwestii postępów prac nad całą produkcją.

Źródło: Youtube, steven alvarez

God of War: Ragnarök oczkiem w głowie twórców

Słowa aktora zdawać się mogą małą pociechą w obliczu długotrwałego milczenia ze strony studia, zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że od premiery oficjalnego trailera gry minęło już ponad osiem miesięcy. Twórcy są w swoich komunikatach bardzo oszczędni, czego przykładem może być ich ostatni tweet, w którym to Cory Barlog – dyrektor kreatywny studia  – zapewniał, że gra jest dopracowywana do absolutnej doskonałości. Zaniepokojeni gracze szybko zaczęli snuć domysły, jakoby perfekcyjne zapędy deweloperów miały poskutkować przedłużeniem etapu produkcji do 2023 roku. Obawy te postanowił rozwiać Bruno Velazquez – dyrektor animacji z Santa Monica – zapewniając jednego z użytkowników Twittera, że God of War: Ragnarok pojawi się jeszcze w 2022 roku.