fbpx

God of War: Ragnarök z prawdopodobną datą premiery

30 czerwca 2022,
23:58
Kaja Piaścik

Według pogłosek, 30 czerwca miała zostać ogłoszona data premiery God of War: Ragnarök. Oficjalne źródła wciąż milczą odnośnie planowanego debiutu, ale dziennikarz Tom Henderson podaje 11 listopada jako prawdopodobną datę wydania gry.

Kratos i Tyr w God of War: Ragnarok
Na skróty
  • 30 czerwca miała prawdopodobnie zostać podana data premiery God of War: Ragnarök.
  • Według nieoficjalnych źródeł, upublicznienie informacji zostało przesunięte na późniejszy termin, ale sama gra wciąż ma pojawić się jeszcze w 2022 roku.
  • Dziennikarz Tom Henderson podał możliwą datę premiery God of War: Ragnarök – 11 listopada tego roku.

W sieci pojawiły się pogłoski, według których 30 czerwca miała zostać podana oficjalna data premiery God of War: Ragnarök. Podobno w ostatniej chwili twórcy zdecydowali się na przesunięcie ogłoszenia na późniejszy termin. Dziennikarz Bloomberga Jason Schreier utrzymuje jednak, że sam tytuł nie będzie miał opóźnień – (wciąż nieznana) data premiery dalej przypada na 2022 rok.

Według nieoficjalnych źródeł, produkcja tytułu przebiega sprawnie, a ogłoszenie daty wydania gry oraz zawartości edycji kolekcjonerskiej może wydarzyć się w każdej chwili. Jedyne co potrzeba, by szeroka publiczność poznała oficjalny termin debiutu God of War: Ragnarök na rynku to prawdopodobnie zielone światło od Sony.

God of War: Ragnarök – prawdopodobna data premiery

Na tym jednak nie koniec dyskusji dotyczących prawdopodobnej daty wydania gry studia Santa Monica. Dziennikarz Tom Henderson w swoim artykule przeanalizował jesienne plany wydawnicze konkurencji oraz tendencje Sony w kwestii wypuszczania gier na rynek. Według Hendersona, premiera God of War: Ragnarök odbędzie się 11 listopada. Tytuły wydawane przez Sony trafiają zwykle do sprzedaży w piątki, co ogranicza liczbę prawdopodobnych dat. 4 listopada zadebiutuje nowy Need for Speed, zaś na 18 listopada zaplanowana jest premiera Avatar: Frontiers of Pandora Ubisoftu.

Wciąż czekamy na oficjalne ogłoszenie daty wydania God of War: Ragnarök – wkrótce okaże się, ile prawdy było w przeciekach i spekulacjach. Miejmy nadzieję, że naprawdę obędzie się bez opóźnień i tytuł trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Kolejna część God of War będzie dostępna na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.