Zwiastun i zapowiedź patcha 6.1 do Final Fantasy XIV Online

Square Enix zaprezentowało trailer najnowszego patcha 6.1 do Final Fantasy XIV Online o podtytule Newfound Adventure, który pojawi się 12 kwietnia. Zawartość obejmuje m.in. ekwipunek inspirowany japońskim hitem telewizyjnym.

3 kwietnia 2022
Na skróty
  • Pojawiła się zapowiedź i trailer patcha 6.1 do Final Fantasy XIV Online.
  • Aktualizacja będzie mieć premierę 12 kwietnia.

Pierwszego kwietnia, jak co roku, pojawiło się wiele informacji o ciekawych aktualizacjach gier. Część nieprawdziwych, część dotyczących jedynie jednodniowych, żartobliwych zmian kosmetycznych.

To jednak nie żart na prima aprilis. MMORPG spod szyldu Final Fantasy otrzyma wkrótce łatkę 6.1, Newfound Adventure, a w niej naprawdę dużo nowości. Z premierową zawartością możemy wstępnie zapoznać się w towarzyszącym zapowiedzi trailerze. Oś fabularna dotyczyć będzie tajemniczej mapy prowadzącej bohaterów ku kolejnym przygodom, a oprócz rozbudowanych misji z głównego scenariusza mają pojawić się też questy dotyczące pracy postaci.

Final Fantasy XIV Online Patch 6.1 – szczegóły i data wydania

Według podanych na oficjalnej stronie informacji dotyczących patcha 6.1 do Final Fantasy XIV Online gracze mogą spodziewać się potężnej aktualizacji. Łatka 6.1 pojawi się już niedługo – planowana jest na 12 kwietnia. Oprócz pomniejszych usprawnień w jej skład wejdzie między innymi nowy system PvP, Crystalline Conflict, dodatkowa dzielnica mieszkalna o nazwie Empyreum, a także kolejny potężny przeciwnik w ramach Extreme Trials, czyli Endsinger.

Na graczy czeka też ekwipunek i wierzchowce będące efektem kolaboracji Final Fantasy XIV Online z popularnym w Japonii serialem telewizyjnym GARO. Za oryginalne projekty odpowiedzialny jest designer postaci Keita Amemiya, a inspirowany japońskim hitem live-action sprzęt otrzymał oddzielny zwiastun.

UWaga! Gorące informacje!