fbpx

Glitch w animusie – Assassin’s Creed Vallhalla The Last Chapter już dostępne!

Ubisoft zrobił coś bardzo niespodziewanego, z doświadczenia wiemy, że daty premier gier lubią się zmieniać, ale rzadko w tę stronę. Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter dostępne już tydzień przed oficjalnym debiutem!

Na skróty
  • Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter początkowo zaplanowany był na mikołajki – 6 grudnia.
  • Ubisoft postanowił nas zaskoczyć, produkcja została udostępniona tydzień wcześniej, czyli już!
  • Darmowa aktualizacja przygotowuje nas na kolejną część serii – Asssassin’s Creed Mirage.

Jakiś czas temu Ubisoft ogłosił ostatnią aktualizacje do Assassin’s Creed Valhalla, patch jest również zakończeniem wspierania produkcji. Pierwotnie rozszerzenie rozgrywki miało ukazać się 6 grudnia, ale data ta została zmieniona, logiczne jest stwierdzenie, że w przyszłość. Nic z tych rzeczy, Ubisoft postanowił nas zaskoczyć, aktualizacja pojawiła się już wczoraj.

Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter już dostepne na PC oraz konsolach

Patch oczywiście jest darmowy, więc każdy może przeżyć zakończenie podróży Eivor. Jedyne warunki, jakie musimy spełnić aby doświadczyć najnowszej aktualizacji to:

  • Ukończyć wątek fabularny, zawierając sojusze ze wszystkimi ziemiami w Anglii;
  • Zakończyć wątki w Asgardzie i Jotunheimie;
  • Rozbudować kruczą przystań do poziomu piątego, oraz wznieść chatę jomswikingów;
  • Pokonać Zakon Starożytnych i zdemaskować ich przywódcę.

Dla tych którzy z niecierpliwieniem czekają już na następną odsłonę Assassin’s Creed, mamy również dobrą informację. W najnowszej aktualizacji do Valhalli będziemy mieli okazję ukończyć misję „Wspólna historia”, w której Eivor współpracuje z Roshan z Assassin’s Creed Mirage. Z pewnością jest to dobry ruch marketingowy, który zachęci graczy Valhalli do zagłębienia się w historię Mirage.