Genesis zaprezentował podkładki Carbon 700 w rozmiarach XL i Maxi z tkaniny Cordura

Genesis Carbon 700 XL i 700 Maxi to podkładki pod mysz mające zapewnić płynny ślizg i wysoką precyzję przez długie lata. Producent wykonał je z tkaniny Cordura, która ma być wyjątkowo odporna na uszkodzenia i przetarcia.

6 października 2021

Podkładki z serii Genesis Carbon 700 debiutują w dwóch rozmiarach. Model 700 XL ma wymiary 450 × 400 mm, podczas gdy wariant 700 Maxi jest niemal dwukrotnie większy i ma powierzchnię 900 × 420 mm. Oba akcesoria oferują gładką powierzchnię typu „speed”, którą wykonano z Cordury. Jest ona wyjątkowo odporna na przetarcia, przez co nabywcy mogą liczyć na płynny ślizg i trwałość na długie lata.

Zawinięta podkładka
Źródło: Genesis

Genesis Carbon 700 – nowe podkładki pod mysz od polskiego producenta

Wierzchnia warstwa podkładek pod mysz Genesis Carbon 700 XL i 700 Maxi jest wodoodporna. Producent zdecydował się na obszycie krawędzi, aby nie strzępiły się one wraz z biegiem czasu. Niezmienną pozycję w trakcie gry ma zapewnić antypoślizgowa warstwa spodnia, którą wykonano z gumy. Projektanci obiecują, że akcesoria są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami myszek optycznych i laserowych.

Materiał Cordura, z którego wykonana jest podkładka
Źródło: Genesis

Podkładki pod mysz Genesis Carbon 700 XL i 700 Maxi zostały wycenione kolejno na 99 zł i 149 zł. Produkty mają trafić do sprzedaży w pierwszej połowie października.

Porównanie rozmiarów Genesis Carbon 700 Maxi i XL
Źródło: Genesis

Źródło: informacja prasowa

Jacek Lisiecki

Zawodowo fotograf, hobbystycznie pasjonat sprzętu komputerowego i gier wideo wszelkiej maści. Ze słowem pisanym ściśle związany od kilkunastu lat. Każdą wolną chwilę poświęca na łączenie tego, co szczerze kocha w życiu robić.
UWaga! Gorące informacje!