Plany na World of Warcraft: Dragonflight. Zmierzają do nas punkty handlowe

22 grudnia 2022,
09:56
Michał Staniek
Alexstrasza z World of Warcraft

Premierę dziewiątego dodatku do gry World of Warcraft mogliśmy świętować już listopadzie. Nosi ono nazwę Dragonflight, a fani pokładają w nim duże nadzieję, głównie z powodu nie do końca udanego poprzedniego rozszerzenia zatytułowanego Shadowlands. Start najnowszego dodatku poszedł nieźle – fani w większości są zadowoleni, a to jeszcze nie koniec. Blizzard szczegółowo przedstawił swoje plany na rok 2023, które będą obejmować dwie główne aktualizacje.

Nadchodzące update’y zaoferują nowe rajdy, strefy, profesje i nie tylko. Pomiędzy głównymi patchami również pojawiać się będą mniejsze aktualizacje, które wprowadzą takie udogodnienia jak punkty handlowe na początku 2023 roku. Pełny kalendarz Dragonflight 2023 możecie sprawdzić poniżej.

Kalendarz 2023 Dragonflight
Źródło: Activision-Blizzard

Trochę szczegółów odnośnie do planów na World of Warcraft: Dragonflight

Blizzard krótko wypowiedział się na temat nadchodzących aktualizacji do rozszerzenia Dragonflight, przedstawiają oni sytuację w takich słowach;

W sumie planujemy dostarczyć sześć aktualizacji zawartości, rozmieszczonych w dość równych odstępach czasu w ciągu 2023 roku. Obejmie to dwie duże aktualizacje, czyli tradycyjne filary naszych rozszerzeń, które będą zawierać – nowe strefy, rajdy i nagrody sezonowe. Aczkolwiek pomiędzy nimi, chcemy nadal rozszerzać i ewoluować nasz świat przy pomocy eventów globalnych, aktualizacji systemowych, nowych rozdziałów fabularnych i cinematiców, które będą stanowić prolog do kolejnych etapów przygody. Niedawno ogłosiliśmy nadchodzącą aktualizacji zawartości 10.0.5, która powinna zostać udostępniona na początku następnego roku, a wraz z nią system punktów handlowych, który pozwala graczom o różnych stylach gry na zdobywanie przeróżnych nagród kosmetycznych.

Możemy przeczytać w tym artykule

Jak wiemy, Activision Blizzard stanęło w obliczu szeregu procesów sądowych i innych działań prawnych w następstwie pozwu złożonego przez kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa (DFEH). Zarzucają oni firmie powszechną dyskryminację ze względu na płeć i molestowanie seksualne u wydawcy Call of Duty. Takie wydarzenia wewnątrz przedsiębiorstwa niestety nie poprawiają jego ogólnej kondycji i miejmy nadzieję, że zarówno pracownicy, jak i sami gracze będą w przyszłości ponownie mieli powody, by zasłużenie określać Activision Blizzard mianem zaufanej marki.