Genesis zaprezentował nowe biurko dla graczy – Holm 320 RGB White

Solidne i stylowe, oferujące przestrzeń na wszystko, co potrzebne. Brzmi jak opis idealnego biurka i, zdaniem projektantów z firmy Genesis, takie właśnie ma być ich najnowsze dzieło – Holm 320 RGB White.

30 sierpnia 2021

Biurko dla graczy Genesis Holm 320 RGB White ma stanowić idealną propozycję dla osób, które szukają połączenia stylu i funkcjonalności. Posiada ono wykonany z płyty MDF blat o wymiarach 120 × 60 cm. Pokryty karbonową okleiną ma zapewnić miejsce na wszystko, co potrzebne. Dla monitora wygospodarowano półkę, a to pozwala na jego optymalne ustawienie i jednocześnie oszczędza przestrzeń roboczą.

Genesis Holm 320 RGB White – propozycja dla graczy poszukujących fundamentu stanowiska

Producent przewidział także uchwyty na kubek i słuchawki oraz stojak na kontrolery. Dzięki nim wszystko ma swoje miejsce i utrzymanie porządku powinno być łatwiejsze. Biurko Genesis Holm 320 RGB White ma wbudowaną ładowarkę indukcyjną. Można więc ładować nowoczesne urządzenia mobilne, kładąc je na blacie. Organizację okablowania wspomagają hub z trzema portami USB 3.0 i przepust na przewody.

Góra biurka Genesis Holm 320 RGB White
Źródło: Genesis

Całości dopełnia zdalnie sterowane podświetlenie LED z szeregiem zaprogramowanych trybów i efektów. Mają one rozświetlić skąpane w bieli biurko Genesis Holm 320 RGB i stworzyć niepowtarzalne stanowisko gracza.

Za Genesis Holm 320 RGB White przyjdzie nam zapłacić 899 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup przed 5 września, za symboliczną złotówkę otrzymają matę pod fotel Genesis Tellur 500 Decay of Carbon.

Spód biurka
Źródło: Genesis

Źródło: informacja prasowa

Wymiary blatu: 120 × 60 cm

Wysokość blatu: 75 cm

Materiały: płyta MDF (blat), metal (konstrukcja)

Kolor: biały

Uchwyty:

  • na kubek
  • na słuchawki
  • na pady do gier

Półki:

  • na monitor
  • na listwę zasilającą

Dodatki:

  • wbudowana ładowarka indukcyjna o mocy 10 W
  • hub USB: tak, 3 x USB 3.0
  • system organizacji kabli

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!