fbpx

GeForce NOW – 10 nowych gier, odświeżona wersja aplikacji i wieści z E3

Najświeższe zapowiedzi związane z GeForce NOW odnoszą się głównie do targów E3, jednak poznaliśmy również nowe tytuły zmierzające do platformy streamingowej NVIDII. Użytkownicy otrzymali też nową wersję aplikacji.

Na skróty
  • W tym tygodniu do usługi dołącza w sumie 10 gier, w tym The Universim, Roguebook i Supraland oraz Overcooked! 2, która to jest dostępna za darmo od 17 do 24 czerwca w Epic Games Store.
  • Ogłoszono między innymi też, że gra Marvel’s Guardians of the Galaxy będzie dostępna w usłudze od dnia rynkowej premiery.
  • Już teraz w GeForce NOW można tworzyć własne cywilizacje w Humankind dzięki zamkniętym testom beta trwającym do 21 czerwca.

W ramach specjalnej oferty z okazji targów E3 nowi abonenci bezpłatnej subskrypcji GeForce NOW otrzymali w prezencie trzy dni priorytetowego dostępu do usługi. Choć rejestracja została już zakończona, to przypominamy, że nowi użytkownicy mają czas do 30 czerwca, aby skorzystać z tej okazji i cieszyć się preferencyjnym dostępem do serwerów z grami, wydłużonymi sesjami oraz grafiką wspieraną przez ray tracing oraz technikę DLSS w obsługiwanych grach RTX.

Co do nowych gier natomiast – w GeForce NOW od tego tygodnia dostępne będą następujące produkcje:

GeForce NOW – nowa wersja aplikacji już dostępna

Użytkownicy usługi GeForce NOW otrzymali w tym tygodniu świeżą wersję aplikacji wprowadzającą m.in. nowe statystyki dostępne w nakładce i menu, ulepszenia redukujące opóźnienia w grach obsługujących Adaptive Vsync, zmiany poprawiające płynność użytkowania i ładowania gier oraz natywny edytor do wprowadzania danych za pomocą klawiatury.

GeForce NOW - statystyki w aplikacji
Źródło: NVIDIA

Marvel’s Guardians of the Galaxy w GeForce NOW na premierę

Wśród najważniejszych zapowiedzi tegorocznych targów E3 znalazła się gra Marvel’s Guardians of the Galaxy od Square Enix, która zadebiutuje 26 października na Steamie i od dnia premiery będzie dostępna w GeForce NOW. W tej trzecioosobowej przygodowej grze akcji wcielamy się w Star-Lorda, który dzięki swojemu śmiałemu, choć wątpliwemu przywództwu zdołał nakłonić do współpracy dziwaczną ekipę nieoczekiwanych bohaterów.

GeForce NOW – zamknięta beta Humankind w usłudze NVIDII

Kolejnym ważnym wydarzeniem na E3 było ogłoszenie zamkniętych testów beta gry Humankind, dzieła firm SEGA oraz Amplitude Studios. Turowa strategia zadebiutuje w Steam i Epic Games Store dopiero 17 sierpnia, ale już teraz wybrańcy otrzymali szansę na poznanie historii zaczerpniętych z 60 kultur i pokierowanie swoją cywilizacją od czasów starożytnych do współczesnych.

Użytkownicy usługi GeForce NOW, którzy zamówili Humankind w przedsprzedaży i tym samym otrzymali dostęp do zamkniętej bety, mogą testować grę do 21 czerwca.

Źródło: informacja prasowa