Gears 6 może zostać zapowiedziane już w czerwcu. Zdradza to aktor głosowy

25 kwietnia 2024,
19:45
Arek Grabowski
Kilku głównych bohaterów z Gears 5

Gears 5 miało premierę już około 5 lat temu. Fani wciąż czekają na kolejną odsłonę serii od The Coalition. Wcześniej w tym miesiącu pojawiały się przesłanki, że Gears 6 zostanie zapowiedziane już tego lata. Zaledwie wczoraj miało miejsce kolejne potwierdzenie. Gears 6 ma zostać zapowiedziane w czerwcu według aktora głosowego, który wciela się w postać JD Fenixa.

Liam McIntyre na ten moment nie zdradza żadnych informacji o nadchodzącej grze. Rzekomo Gears 6 może zostać zaprezentowane podczas nadchodzącego Xbox Games Showcase 9 czerwca. Mimo wszystko więcej informacji zostanie potwierdzone najpewniej w najbliższych tygodniach.

Niektóre postacie z Gears 5 mogą nie powrócić w nowej odsłonie

Warto zauważyć, że w Gears 5 gracze mogą zdecydować nad losami kilku bohaterów. Niestety jedna z ważnych postaci ginie. Aby uniknąć spoilerów, nie przedstawiamy, o których bohaterów chodzi. Gracze zapytali aktora głosowego, czy niezależnie od wyboru – historia wciąż będzie kanoniczna. Liam podkreśla, że nie wie i więcej informacji ujawni Microsoft tego lata.

Wcześniej pojawiały się przesłanki o bardziej otwartym świecie niż Gears 5. Wcześniej seria eksperymentowała z półotwartymi lokacjami. Nowa odsłona ma oferować jeszcze więcej swobody. O grze niestety nie wiadomo wiele więcej, mimo że jest prawdopodobnie na bardzo zaawansowanym etapie produkcji.