fbpx

Forza Motorsport zajmie zaskakująco dużo miejsca na dysku. Można już pobierać pliki gry

20 września 2023,
14:50
Arek Grabowski
Samochody w Forza Motorsport

Przedpremierowe pobieranie Forza Motorsport już się rozpoczęło, o czym poinformował jeden z użytkowników Twittera „JosephNv8”. Gra jest naprawdę duża pod względem wymaganego miejsca na dysku.

Na konsolach Xbox Series X/S Forza Motorsport zajmie aż 132 GB przestrzeni. Tytuł jest pod tym względem porównywalny na przykład do Starfielda czy Forzy Horizon 5. Gra nie ma otwartej mapy, a przy tym zajmuje ponad 130 GB. Tak duża przestrzeń może być potencjalny problemem dla posiadaczy konsol Xbox.

Premiera Forza Motorsport zbliża się wielkimi krokami

Pod koniec 2023 roku zobaczymy sporo istotnych premier, jak Marvel’s Spider-Man 2, Assassin’s Creed Mirage czy właśnie Forza Motorsport. Premierę nowej gry wyścigowej od Turn 10 Studios zaplanowano na 10 października. Forza Motorsport ukaże się tylko dla konsol Xbox Series X/S oraz PC.

Gra wprowadzi sporo usprawnień i nowości względem poprzednich odsłon. Twórcy informują, że będzie to najbardziej realistyczny tytuł wyścigowy na rynku. O produkcji słyszymy przez ostatni czas coraz więcej. Niedawno informowaliśmy o niewidomym graczu, który przejechał cały wyścig w grze przy pomocy funkcji Blind Drive Assist. Tytuł będzie przystosowany dla każdego.