fbpx

Forspoken na nowym zwiastunie. Luminous Productions prezentuje cinematic trailer

Zbliżająca się wielkimi krokami nowa gra studia Luminous Productions wydawana pod skrzydłami Square Enix trafi w nasze ręce jeszcze w tym miesiącu. Forspoken pozwoli nam wcielić się we Frey Holland, bohaterkę, która z Nowego Jorku zostaje przeniesiona do innego wymiaru pełnego magii, gdzie jej zadaniem staje się ocalenie świata. Ten krótki opis gry mógłby być równie dobrze opisem filmu, dlatego nic dziwnego, że najnowszy zwiastun, jaki otrzymaliśmy, przypomina te, które mogłyby pojawić się w bloku reklamowym w kinie przed właściwym seansem.

Nowy zwiastun Forspoken zapowiada epicką przygodę

Square Enix podzieliło się dzisiaj kolejnym materiałem z Forspoken. Zobaczymy w nim bohaterkę zarówno w nowojorskich, jak i bardziej fantastycznych lokacjach. Frey staje jednocześnie przed dość istotnym wyborem między ucieczką i walką. Warto jednak pamiętać, że tym razem mamy dostaliśmy zwiastun filmowy, a nie zapis rozgrywki. Faktyczne gameplaye przygotowane przez twórców gry mogliśmy oglądać jeszcze w sierpniu i w grudniu zeszłego roku.

Forspoken ukaże się 24 stycznia na PC oraz PlayStation 5 i można już go nabyć w przedsprzedaży. Gracze konsolowi zyskali już okazję, żeby zapoznać się z grą w wersji demonstracyjnej. Jeżeli zastanawiacie się, jak zapowiada się produkcja, przypominamy, że pisaliśmy już o naszych wrażeniach z demo w grudniu.