Forgive Me Father – zwiastun i premiera pełnej wersji

Early Access do Forgive Me Father został zakończony. Gra inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta jest już dostępna w pełnej wersji.

9 kwietnia 2022
Na skróty
  • Miała miejsce premiera Forgive Me Father studia Byte Barrel.
  • Pełna wersja gry obejmuje m. in. dwoje bohaterów, Endless Mode oraz dostęp do wszystkich broni i umiejętności.

Fani mrocznych klimatów i twórczości H.P. Lovecrafta mają powód do radości. Studio Byte Barrel udostępniło pełną wersję Forgive Me Father. Premierze towarzyszył także nowy zwiastun.

Wydana przez 1C Entertainment pierwszoosobowa strzelanka z gatunku retro horroru zachęca komiksową stylistyką oraz rozgrywką przywodzącą na myśl FPS-y z lat dziewięćdziesiątych. Nie zabraknie również ciekawych przeciwników – w grze znajdziemy szeroki wachlarz potworów i, jak przystało na produkcję inspirowaną prozą Lovecrafta, dużo macek.

Premiera Forgive Me Father – co znajdziemy w pełnej wersji?

Twórcy informują, że Forgive Me Father został uzupełniony o dużą ilość nowej zawartości oraz dodatkowe funkcje. Gracze mają już dostęp do wszystkich broni i pełnej wersji zaplanowanej na około osiem godzin rozgrywki, a oprócz tego czeka na nich Endless Mode. Fabułę będzie można poznać z perspektywy dwóch postaci. Do wyboru są ksiądz oraz dziennikarka, a każdy z bohaterów ma własną ścieżkę rozwoju. Tytuł oferuje pięć poziomów trudności, z których – według wydawcy – nawet te najniższe mogą okazać się wymagające.

Forgive Me Father w pełnej wersji jest już dostępny na Steamie.

Ustrzel grową okazję

Kaja Piaścik

UWaga! Gorące informacje!