fbpx

Forever Skies – demo gry dostępne na Steamie z okazji Steam Next Fest

4 października 2022,
11:00
Dorota Żak

Biorące udział w Steam Next Fest studio Far From Home podzieliło się wersją demonstracyjną i długim gameplayem swojej nadchodzącej gry. Jak prezentuje się w nowych materiałach Forever Skies?

Działanie broni w Forever Skies

Forever Skies to nadchodząca produkcja polskiego studia Far From Home w klimatach science fiction, w której odwiedzimy Ziemię zniszczoną przed laty przez katastrofę klimatyczną. Z jednej strony czekają na nas ruiny pozostałe po dawnej świetności, z drugiej nowe formy życia, jakie zaczęły się między nimi rozwijać. Zbieranie zasobów, eksploracja czy ulepszanie statku kosmicznego to tylko niektóre zadania jakie staną przed nami w grze, a przedsmak tego, co dostaniemy w jej pełnej wersji, możemy znaleźć w udostępnionej przez twórców wersji demonstracyjnej.

https://www.youtube.com/watch?v=ofWrBmptMZ8

Demo Forever Skies do pobrania za darmo

We wrześniu w produkcji wystartowały zamknięte playtesty, do których można się było zgłosić przez odpowiedni formularz. Jeśli jednak je przegapiliście, a jesteście zainteresowani Forever Skies, z okazji trwającego od wczoraj Steam Next Fest na platformie Valve dostępne jest demo gry. Można je oczywiście bezpłatnie pobrać i przetestować.

Studio Far From Home podzieliło się także półgodzinnym zapisem rozgrywki pochodzącym z wersji demonstracyjnej, który można obejrzeć w dowolnym momencie.

Dokładna data premiery Forever Skies nie została jeszcze podana. Wiemy jedynie, że możemy spodziewać się jej jeszcze w tym roku. Podobnie przyjdzie nam poczekać na szczegółowe wymagania sprzętowe.